Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Akvarijní filtr Aquael PAT MINI 4W

Značka: AQUAEL
33972
308 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 77 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Vnitřní akvarijní filtr

Filtrace nádrží do 120 litrů.

PAT MINIse skládá z velmi malé hlavice a speciální filtrační houby. Hlavice má maximální kapacitu 400 l/h, což je stejná hodnota jako u standardního středně velkého turbínového filtru. Příkon PAT MINI je 4 W. V přední části hlavy je posuvník pro ovládání účinnosti, který umožňuje přizpůsobit parametr velikosti nádrže. Filtr má také směrovou koncovku, která umožňuje omezit proud vody například nasměrováním na stěnu nádrže.

Přesná regulace výkonu

Pečlivě vybraná filtrační houba je mimořádně účinná při mechanickém čištění akvária a zachytí i ty nejmenší viditelné nečistoty z vody. Navíc je ideálním substrátem pro kmeny prospěšných nitrifikačních bakterií, které oxidují amoniak a dusičnany, které jsou pro ryby toxické. Údržba filtru trvá jen několik desítek sekund. Pat Mini může spolupracovat se zavlažovacím systémem a vodním sterilizátorem Aquael.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Filtrační materiál:
Houbička
Výkon (W):
4
Značka:
AQUAEL
Průtok (l/h):
400
Objem akvária (l):
120
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.