Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Acana Orijen Fit & Trim Dog 6 kg granule pro dospělé psy

Značka: ORIJEN
46889
1045 

Odesíláme do 72 hodin

Zákaznické body: 261 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Vše nejlepší v oblasti krmiv

Všichni psi, bez ohledu na plemeno nebo velikost, jsou masožravci - biologicky přizpůsobení stravě bohaté na různé druhy masa s přídavkem zeleniny, ovoce a travin. Krmivo Orijen FIT & TRIM je plné výživných živočišných bílkovin z volně chovaných kuřat a krůt, ryb ulovených ve volné přírodě a vajec ze stájí.

Zdravá volba

Krmivo obsahuje mastné kyseliny Omega-3 (DHA a EPA) a Omega-6, které udržují kůži psa zdravou a srst krásnou a lesklou - vnější symboly zdraví a vitality psa. Složky jsou dodávány denně čerstvé v nutričních dávkách WholePrey. Receptura obsahuje omezené množství tuků a sacharidů a jedinečnou směs dýňové a jablečné vlákniny, která zajišťuje špičkovou formu pro všechny dospělé psy.

Ovoce a zelenina

Místo obilovin s vysokým glykemickým indexem, jako je kukuřice, pšenice a bílá rýže (používané v běžných krmivech pro domácí zvířata), jsou obiloviny Orijen s vysokým glykemickým indexem plné ovoce a zeleniny, které poskytují důležité vitamíny, minerály a základní živiny v přirozeně biologicky dostupné formě. Orijen je ideální pro všechna plemena a životní etapy. Neobsahuje rostlinné bílkoviny ani vedlejší masné produkty ze zpracování masa. Orijen je krmivo, které příroda pro vašeho psa zamýšlela!

Složení:

čerstvé kuřecí maso 14 %, čerstvá celá vejce 6 %, čerstvý celý sleď 6 %, čerstvé krůtí maso 6 %, čerstvá kuřecí játra 6 %, čerstvá celá platýs 4 %, čerstvá celá makrela 4 %, čerstvý celý štikozubec 4 %, čerstvá játra krůta 4%, čerstvá kuřecí srdce 4%, dehydrované kuře 4%, dehydrované krůtí maso 4%, dehydrovaná celá makrela 4%, dehydrované celé sardinky 4%, dehydrovaný celý sledě 4%, dehydrovaná treska 4%, dehydrovaná kuřecí chrupavka 1%, čerstvé krůtí srdce 1%, kuřecí játra a mrazem sušená krůta
Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Hmotnost obalu (kg):
6
Produktová řada:
Orijen Fit&Trim Dog
Velikost mazlíčka:
Všechna
Značka:
ORIJEN

Určení

Životní fáze:
Dospělý
Speciální požadavky:
Nadváha

Složení

Bílkoviny (%):
42
Druh bílkovin:
Kuře
Fosfor (%):
1.1
Tuky (%):
13
Vápník (%):
1.3
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.