Expresní doručování
Odborné rady
Vrácení zdarma do 40 dnů
Doprava zdarma od 799 Kč

Trixie béžové škrabadlo s tlapkami

Značka: TRIXIE
5106
831 

Odesíláme nejpozději do 5 dnů

Zákaznické body: 208 bod
Fotografie našich klientů: Přidejte první fotografii

Škrabadlo pro kočky Trixie Toledo, velká budka vyložená plyšem s poličkou na sisalovém sloupku

Kočičí škrabadlo, které nabízí vaší kočce dostatek prostoru k broušení drápků a pohodlnou polici k odpočinku a relaxaci.

Základna a police jsou zdobeny velmi příjemným, na dotek měkkým plyšovým kožíškem. Vysoký a tlustý sisalový váleček poskytuje místo pro poškrábání. Stabilní, na široké základně - vhodné pro mladé i starší kočky. Broušení drápků je pro kočku důležitou činností – zbavuje se tak nejen odrůstajících a odlupujících se částí drápku, ale označí si i svá oblíbená místa. Abyste nepoškrábali nábytek, tapety a koberce, vyplatí se pořídit si škrabadlo pro kočky. Velmi velkou výhodou škrabadla je jeho kulatá budka. Velké, uvnitř i vně polstrované měkkým a příjemným plyšem, je dokonalým místem pro odpočinek a relaxaci a také poskytuje škrabadlu stabilitu.

Rozměry: výška válečku 35 cm, velká budka o průměru 39 cm a výšce 25 cm, průměr horní police 34 cm , celková výška 61 cm

Béžová barva s černými tlapkami.

Otázky a odpovědi (FAQ)

Parametry

Barva:
Béžová
Materiál:
Plyš, sisal
Značka:
TRIXIE
Výška (cm):
61

Určení

Dodatečné funkce:
Pelech, hra
Jaké jsou zásady recenzí produktů?

Pouze registrovaní zákazníci maxandmrau.cz, kteří si zakoupili tento produkt, mohou zanechat recenzi. Hodnocení udělené hvězdičkami je průměrem všech hodnocení. Po verifikaci recenze zveřejníme pozitivní i negativní hodnocení.

Recenze

Nikdy znaleziono żadnych názoru

Napsat recenzi

Děkujeme, že chcete přidat fotografii výrobku

Koupil/a jste tento výrobek a víte, že se osvědčil? Pomozte při volbě vhodného výrobku také jiným kupujícím a přidejte svou fotografii.