Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zolux

Velikost balení
Cena
-

Zolux - produkty pro domácí zvířata

Široká nabídka potřeb pro domácí mazlíčky od francouzského výrobce Zolux si našla místo i ve světě našich hrdinů. Max a Mrau se rozhodli otestovat různé výrobky Zolux a pozvali další přátele, aby ochutnali a zahráli si. Všichni z toho měli prospěch, protože společnost nabízí široký sortiment krmiv, příslušenství, hraček a čisticích prostředků pro psy, kočky, rybičky, králíky, křečky, potkany, myši, plazy, obojživelníky a domácí ptáky. V nabídce je také speciální krmivo pro volně žijící ptáky - a ti, ačkoli se nechtěli účastnit oficiálních testů, vyčistili krmítko do posledního zrnka!

Nabídka pro domácí zvířata

Max a jeho přátelé se rozhodli začít testy s jídlem a pamlsky. Shodli se na tom, že krmivo Zolux je chutné, zdravé a neobsahuje žádná umělá barviva ani aromata. Proto chutná skvěle a je prospěšné pro zdraví vašich čtyřnohých přátel. Mraua kromě ochutnávání lahodného speciálního kočičího krmiva zaujala také zajímavá škrabadla - nešlo o standardní trubky, ale o neobvyklé konstrukce a celé překážkové dráhy, na kterých náš hrdina trávil celý den: hrál si, skákal, škrábal, třel se, ležel a samozřejmě spal. Mezi chlupaté kamarády patřili také křečci, kteří si užili zejména tiché kotce - mohli volně pobíhat celý den i noc, aniž by rušili ostatní domácí zvířata!

Příslušenství Zolux pro psy a kočky

Max & amp; Mrau má také nejrůznější příslušenství Zolux včetně vodítek, oblečků, hřebenů a kartáčů pro psy a kočky, ale i misek a dalších potřeb. Mrau si musel nechat ostříhat drápky, což upřímně řečeno nesnáší, ale s příslušenstvím Zolux to nakonec nebylo tak hrozné. Max měl naopak radost, že dostal zajímavý nepromokavý kabát. Díky oblečení v mnoha barvách vypadali Max a jeho kamarádi z dálky jako malí barevní pankáči - ale aniž by si dělali starosti s názory ostatních, rádi si hráli venku i v dešti.

Zolux - produkty pro drůbež

Max a Mrau nezapomínají ani na své létající přátele, takže nabídka obchodu by nemohla být kompletní bez různých doplňků pro ptáky. Společnost Zolux nabízí plastová a dřevěná krmítka a také moderní krmítka, díky nimž se zrní nerozsypává a lze je snadno vyjmout z krabice. Nejedná se pouze o standardní krmítka, ale také o krmítka, která se skládají například ze 3 nádob: na semena i na tukové kuličky. Lze je umístit na balkon, terasu nebo do zahrady. Široký sortiment tohoto francouzského výrobce znamená, že majitelé psů, koček, hlodavců, ale i obojživelníků, plazů nebo ryb a ptáků jistě najdou v internetovém obchodě Max & amp; Mrau produkty potřebné pro svá zvířata.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel