Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Whiskas

Velikost balení
Cena
-

Whiskas - lídr na trhu s krmivy pro kočky

Výrobky Whiskas jsou již několik desetiletí oblíbeným krmivem milionů koček po celém světě. Společnost se stala celosvětově významnou díky svým mimořádně chutným pokrmům pro domácí zvířata. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin, které si podmaní chuťové buňky a uspokojí i ty nejvybíravější kočky. Náš oblíbenec Mrau od prvních měsíců svého života jedl pochoutky připravené společností Whiskas. Jejich složení bylo sestaveno tak, aby harmonicky ovlivňovalo vývoj, a strava byla správně vyvážená. Podobně tomu bylo, když se z Mraua stal dospělý kocour a bylo třeba dbát na jeho váhu, protože sám byl známý žrout a nedokázal se v pojídání svých oblíbených pochoutek umírnit. Whiskas nezapomíná ani na starší kočky a má pro ně speciální krmivo. Obsahuje správné množství minerálů a vitamínů, aby jejich srst zářila a zuby byly zdravé a silné.

Krmivo pro zdravý růst vašeho domácího mazlíčka

Společnost Whiskas ví, co je pro vaše malé kotě vhodné. Suché krmivo nabízené výrobcem je určeno pro batolata od 2 do 12 měsíců věku. Poskytuje vše, co kotě přirozeně potřebuje. Obsahuje mimo jiné živiny nezbytné pro zdravý a správný vývoj. Vitamíny, které obsahuje, posilují imunitní systém a zajišťují správnou funkci trávicího systému. Mimo jiné díky tomuto krmivu vyrostla z Mraua zdravá a silná kočka, která má nekontrolovatelnou touhu hrát si a bavit se.

Kompletní krmivo pro dospělou kočku

Pro správné vyvážení stravy dospělé kočky je třeba vynaložit trochu více úsilí. Sami jsme to zažili, když Mrau odmítal jíst některé potraviny, protože nebyly na jeho denním jídelníčku. Kočky si rády chodí po svých, ale také rády zkoušejí nové pochoutky. Náš obchod naštěstí nabízí široký sortiment výrobků Whiskas, takže váš mazlíček bude s jídlem plně spokojen. Můžete si vybrat suché krmivo, mokré krmivo, doplněk stravy nebo specializované krmivo. Máme pamlsky, které prospívají péči o srst a kůži nebo čištění zubů. Lahodné paštiky pro koťata a seniory a široká nabídka masa: od hospodářských zvířat po ryby a ptáky. To vše v nejvyšší kvalitě a pod logem Whiskas. Proto lze s jistotou říci, že legendární reklamní slogan této společnosti "Whiskas by si koupila i vaše kočka" zůstává v platnosti.

Vyvážené krmivo pro potřeby vaší starší kočky

Až Mrau dosáhne věku důstojného kočičího seniora a bude více času trávit odpočinkem než hraním, budeme mít jistotu o jeho zdraví. Víme, že základem jeho výživy je kompletní strava a svačinky podávané společností Whiskas. Stejně tomu bude i v budoucnu. Nabízíme produkty, které vám pomohou postarat se o vašeho domácího mazlíčka ve stáří.

pixel