Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Vitapol

Velikost balení
Cena
-

Dlouholeté zkušenosti a vášeň

Na začátku byla malá společnost, která se postupem času proměnila v rozpoznatelnou značku. Společnost Vitapol od samého počátku dbá na to, aby její produkty byly vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších surovin. To mimo jiné přispělo k získání skupiny věrných zákazníků, která se postupem času začala rozrůstat. Výroba byla zahájena ve větším měřítku a byla zaměřena na různá zvířata, což společnosti umožnilo poskytnout majitelům ještě větší podporu při každodenní péči o jejich domácí mazlíčky. Každoročně byly zaváděny nové výrobní linky, které chovatelé okamžitě ocenili. Úspěchů, kterých bylo dosaženo v šedesáti zemích světa, bylo možné dosáhnout díky práci mnoha milovníků zvířat, kteří spojili své společné nadšení a dlouholeté zkušenosti. Neméně důležití se v procesu tvorby nových produktů ukázali být zákazníci, kteří se podělili o své poznatky o potřebách a chování svých domácích mazlíčků. Společnost Vitapol nabízí celou řadu krmiv pro kočky, hlodavce, ptáky a plazy, stejně jako příslušenství užitečné pro komplexní péči o tato zvířata.

Křečci a malí savci

Kdybychom si měli vybrat dalšího společníka pro Maxe a Mraua, byl by to pravděpodobně křeček. Vitapol nabízí mnoho produktů pro malé savce. Kompletní péči by mělo zajistit kompletní krmivo pro křečka, které má řadu živin a vitamínů, které jsou dobře stravitelné. Takové krmivo zajišťuje vyváženou stravu a díky správnému tvaru a tvrdosti krmiva se ošetřovatel nemusí obávat o stav řezáků zvířete. Krmivo Vitapol je směs zdravých granulí s vitamíny, obilovinami, semínky a zeleninou, kterou váš mazlíček ocení. Kromě toho je dobré poskytnout vašemu mazlíčkovi vápníkovou kostku pro hlodavce, která doplní jeho denní stravu a zajistí optimální podmínky pro vývoj. Zabrání křivici a dodá důležité minerály nezbytné pro správné fungování organismu. Majitelé králíků, činčil, myší nebo potkanů v naší nabídce také najdou něco pro své domácí mazlíčky, takže je snadné poskytnout jim náležitou péči.

Něco pro barevné ptáky

Barevní papoušci, zvuční kanárci nebo jiné exotické ptactvo jsou příjemnými společníky a dokonce ozdobou našich domovů. Svým cvrlikáním nám zpříjemňují volný čas, baví členy domácnosti svou čilostí a potěší pestrým opeřením. Jako odměnu za vše, co pro nás dělají, vytvořila společnost Vitapol produkty pro exotické ptáky žijící v domácnosti a pro volně žijící druhy. Kompletní krmivo pro velké papoušky obsahuje zralé ovoce a další složky bohaté na vitamíny, prvky a minerály. Nejen složení potravy, ale i její tvar a velikost jsou přizpůsobeny schopnostem a zobáku jednotlivých druhů. Součástí nabídky je také doplňkové krmivo pro kanáry, které mimo jiné pečuje o jejich krásné opeření.

pixel