Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

VetExpert

Velikost balení
Cena
-

VetExpert - důvěryhodná společnost

Posláním společnosti VetExpert, která od svého založení získala řadu ocenění, je dělat zvířata šťastnými a zlepšovat jejich životní podmínky. Důvěřují mu veterináři a chovatelé zvířat v mnoha evropských a asijských zemích. Není divu, že o jejich produkty péče, doplňky stravy, testy kvality nebo speciální diety je mezi majiteli domácích zvířat neustálý zájem. Výzkum účinnosti vytvořených produktů umožňuje neustálé zlepšování a uvádění na trh pouze spolehlivých a nejkvalitnějších přípravků. Výrobky doporučené společností VetExpert budou užitečné pro každého majitele psa nebo kočky, který chce, aby jeho domácí mazlíček byl zdravý a spokojený.

Koupání a šamponování - čistý domácí mazlíček

Max nesnášel koupání. Bylo těžké ho uklidnit - jakmile se objevila voda, okamžitě utekl. Časem si však zvykl na čistou srst, hydratovanou kůži a zábavu při koupání. Šampony VetExpert jsou pro psy a kočky zcela bezpečné, nezpůsobují alergie, takže vašemu mazlíčkovi neublíží. Jemné a účinné prací prostředky rychle odstraňují nečistoty a jsou nealergické. Speciální šampony pro černé a bílé kočky a psy zvýrazňují - přirozeně ztmavují nebo zesvětlují - barvu srsti. Po použití šamponu od společnosti VetExpert je Maxova kůže hydratovaná a nepodrážděná, srst se zdravě leskne a snadno se rozčesává. Zamotaná srst a nevzhledné chomáče chlupů jsou nyní minulostí. Šampon pro kočky a psy s rozčesávacím účinkem doporučujeme zejména majitelům dlouhosrstých plemen, kteří znají problém dlouhé srsti.

Péče zevnitř i zvenčí

Vhodná strava a péče o srst a kůži našich domácích mazlíčků je velmi důležitou součástí každodenní péče, ale ne jedinou. Kočičí a psí smysly jsou velmi citlivé, proto se vyplatí pečovat o ně odděleně. Zbytky slz na srsti a nadměrný výtok z uší způsobují nejen nepohodlí, ale mohou být také jedním z příznaků onemocnění. Abychom zabránili vzniku škodlivých mikroorganismů na našich domácích mazlíčcích, používáme krémy pro péči o uši a tonika proti slzám od společnosti VetExpert. Snadno se aplikují, jsou účinné a lze je používat preventivně nebo během nemoci. Stres u zvířat je také příčinou mnoha onemocnění. Může být vyvolán z lidského hlediska zdánlivě banálními událostmi, jako je cesta autem nebo hlasitější zvuky na domácím večírku. Silvestrovský ohňostroj je obzvláště traumatizující. Zvířata jsou vyděšená, nervózní a těžko se uklidňují. V takových chvílích se vyplatí ulehčit zvířeti tyto těžké chvíle a podat mu bezpečné přípravky, které mu pomohou bojovat se stresem a úzkostí. Vašeho mazlíčka uklidní, takže bude schopen bez problémů přežít stresové situace.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel