Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Versele - Laga

Velikost balení
Cena
-

Versele-Laga - Suché krmivo pro domácí zvířata

I ta nejmenší zvířata potřebují ke správnému vývoji potravu bohatou na živiny. V ideálním případě by kvalita měla jít ruku v ruce s chutí. Chutná jídla nutí psy vrtět ocasy, kočky vrnět a králíky vesele poskakovat. Náš odborník Max proto všem svým čtyřnohým přátelům radí, jakými potravinami mohou kromě hladu také pečovat o své svaly a kosti. Jak jistě víte, Max rád běhá a aportuje, takže potřebuje spoustu energie na každodenní běhání. On i jeho hlodavčí přátelé začnou vesele reagovat na misku plnou suchého krmiva Versele-Laga.

Dlouhá tradice výroby suchých potravin

Max miluje, když mu během líných odpolední vyprávíme pohádky. Nedávno zjistil několik zajímavých informací o výrobci jedné ze svých oblíbených potravin. Tato mimořádně výživná potravina z Belgie se prodává již od roku 1935. Původně byla určena pouze pro zvířata v domácnostech, která musela nocovat venku nebo ve stájích. Postupem času si však lidé začali kočky ochočovat a psi se z boudy přesunuli do teplého bytu. Od té doby se některá zvířata začala krmit doma. Díky tomu se značně rozšířil sortiment výrobků výrobce. Byly přidány nové příchutě a každé zvíře dostalo individuální směs ingrediencí. Společnost Versele-Laga tak již několik desetiletí hýčká své čtyřnohé miláčky a milované hlodavce.

Složky pro optimální vývoj

Díky léty zdokonalované receptuře si suché potraviny z Versele-Laga získaly mnoho příznivců. V případě krmiva Expert Max je jedinečná receptura, která se skládá z více než 80 % z živočišných bílkovin, bezlepková. Náš psí kamarád si všiml, že jeho oblíbené maso v kombinaci s rýží mu nezpůsobuje žaludeční otáčky. Kromě toho se zbavil nežádoucí alergie a snáší jakékoli jídlo. Proto je Max po jídle Versele-Laga plný energie a připravený na bezstarostnou zábavu v parku. Zdraví všech domácích zvířat zajišťují přírodní zdroje omega 3 kyselin EPA a DHA a řada vitamínů. Pokud tedy chcete pečovat o vývoj svého domácího mazlíčka, řiďte se Maxovými odbornými radami a dopřejte svému zvířecímu kamarádovi to nejlepší!

Suché krmivo - široký výběr

Na webových stránkách Max & amp; Mrau je k dispozici stále větší výběr suchých krmiv. Náš odborník na psy rád doporučí jejich široký sortiment svým nejbližším přátelům. Když si s Maxem prohlížíme stránky, vidímekrmivo pro štěňata Na webových stránkách Max & Mrau je k dispozici stále větší výběr suchých krmiv. Náš odborník na psy rád doporučí jejich široký sortiment svým nejbližším přátelům. Když si s Maxem prohlížíme stránky, vidíme žrádlo pro štěňata, malé savce, králíky, papoušky, činčily, morčata a nejrůznější hlodavce. Když se sejdou zvířecí přátelé, často si vyměňují názory na jídlo. Živá konverzace je plná různých názorů na zdravou výživu a správné stravování. Je třeba říci, že Max se rád dělí o své názory a vyjmenovává své oblíbené složení suchého krmiva Versele-Laga, které si získalo srdce a chuťové buňky jeho psa. Maxovo oblíbené suché krmivo pro psy, malé savce, králíky, papoušky, činčily, morčata a všechny druhy hlodavců. Když se zvířecí přátelé sejdou, často si vyměňují názory na jídlo. Živá konverzace je plná různých názorů na zdravou výživu a správné stravování. Je třeba říci, že Max si rád vyměňuje názory a vyjmenovává své oblíbené suché krmivo Versele-Laga, které si získalo srdce a chuťové buňky jeho psa.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel