Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Tropical

Velikost balení
Cena
-

Tropické pro akvárium

O každé zvíře, které se rozhodneme přijmout do svého domova, by mělo být dobře postaráno. Měli bychom poznat jeho zvyky, potřeby a zajistit mu podmínky podobné jeho přirozenému prostředí. Aby to bylo možné, nabízí Tropical řadu produktů, které pomáhají pečovat o ryby, plazy a obojživelníky. Pro chov zvířat v akváriích jsou obzvláště užitečné akvarijní přípravky, které upravují vodu a starají se o správné pH prostředí. Hnojiva a kondicionéry posilují a urychlují bujný růst akvarijních rostlin a zlepšují podmínky v této vodní nádrži. Kvalitu vody, pH a tvrdost lze měřit pomocí tropických testů. Znečištěná voda je nejen nevzhledná, ale také nebezpečná pro ryby v akváriu. Řasy jsou nepříjemné i pro rybáře, protože se šíří alarmující rychlostí a mohou být nebezpečné pro rostliny i zdraví ryb. V takových případech se vyplatí investovat do filtračních vložek a přípravků na ničení řas. Ty čistí vodu od škodlivých látek, a tím udržují zvířata zdravější.

Vodní jezírka na zahradě

Zvířata milují malé jezírko na naší zahradě. Mrau může celé hodiny polehávat na trávě vedle kamenů obklopujících jezírko. Někdy se zvedne, dojde až na samý okraj a pozorně sleduje vodní hladinu, pod kterou se prohánějí pestrobarevné okrasné rybky. Jezírko s pestrobarevnými živočichy však vyžaduje náležitou péči. Důležité je především zajistit krmivo, které zajistí vyváženou stravu, posílí imunitu ryb a ochrání je před nemocemi. Tropical nabízí krmivo pro ryby v různých velikostech a tvarech, jako jsou tyčinky, granule a tablety, takže je snadné vybrat správný produkt, který neznečišťuje vodu. Přípravek pro úpravu jezírka je také podporován produkty pro správu jezírka, které účinně brání růstu řas a škodlivých bakterií, a také živinami, které podporují bujný růst rostlin. Tropické produkty jsou bezpečné a obsahují přírodní, neškodné složky.

Pro milovníky terárií

Majitelé neobvyklých domácích mazlíčků dobře vědí, jak obtížné je udržet jejich oblíbence v dobré kondici. Náročné druhy plazů se nespokojí jen tak s něčím, proto je vhodné jim poskytnout prostředí, které splňuje jejich očekávání. Tropické přírodní substráty pro terária a insektária jsou dobrým řešením, protože neobsahují žádné škodlivé složky a dokonale napodobují přirozené prostředí zvířat. Výživné krmivo pro vybrané druhy zajistí správný vývoj, ochranu před nemocemi a stravu bohatou na základní mikroprvky. Díky němu budou zvířata zdravá, silná a plná energie. Komplexní péči o plazy a obojživelníky doplňují specializované tropické preparáty. Patří mezi ně bylinné balzámy na mytí kůže a očí plazů a přípravky s vitamíny, které zlepšují kondici zvířete a dodávají mu další látky nezbytné pro fungování v podmínkách chovu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel