Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Trixie

Velikost balení
Cena
-

Společnost Trixie. To nejlepší pro zvířata

Zakladatelé společnosti Trixie jsou vášnivými pozorovateli světa zvířat a jejich odhodlání se přenáší i na zaměstnance společnosti. S rostoucími zkušenostmi a znalostmi v oblasti péče o domácí mazlíčky se společnost a její produkty neustále vyvíjejí. Velkou část výrobků testují a vyvíjejí stálí interní odborníci. Kvalita a vysoké standardy služeb jsou pro společnost Trixie nejvyšší prioritou a zajišťují, aby se výrobky dostaly k zákazníkům zcela bezpečným způsobem, který je šetrný k domácím mazlíčkům.

Nesporný lídr v oboru zvířat

Společnost sídlí ve městě Tarp a jen na německý trh pravidelně dodává 5000 stálým zákazníkům přibližně 6500 tisíc produktů pro savce, ptáky, plazy, obojživelníky a ryby. Společnost důkladně školí své zaměstnance a zástupce v 7 druzích specifických specializací. V současné době pracuje v centrále společnosti více než 370 zaměstnanců a jen v Rakousku a Německu 52 obchodních zástupců a 3 merchandiseři. Široký sortiment výrobků Trixie je oceňován ve více než 80 zemích světa.

Široká nabídka praktických doplňků a krmiv pro čtyřnohé mazlíčky

Max vyzkoušel řadu příslušenství k postroji a ví, co mu vyhovuje. V zimě si s důstojným uznáním dovoluje nosit na předních tlapkách bezpečnostní boty a s neskrývanou hrdostí nosí postroj Trixie. Jako štěně poznával svět z proutěného košíku u kola a snědl neuvěřitelné množství mléka a čokoládových kapek. V létě si rád zdřímne v posteli s chladicí vložkou. Společnost nabízí širokou škálu hygienických výrobků pro psy a kočky, včetně zubních past s různými masovými příchutěmi a výrobků pro vnější péči o vašeho domácího mazlíčka. Kolekce produktů zahrnuje různé vzdělávací hračky a doplňky pro vybrané úrovně aktivit. Rozsáhlý sortiment umožňuje uspokojit potřeby domácích mazlíčků a jejich majitelů téměř ve všech oblastech souvisejících s péčí o zvířata.

Certifikovaný sortiment pro obyvatele terárií

Z výrobních linek společnosti sjíždí řada důkladně testovaných produktů pro ptáky, hlodavce, plazy, králíky a fretky. Nabídka zahrnuje různé typy mokrých a suchých podložek do terárií, které jsou přizpůsobeny potřebám vašeho domácího mazlíčka. Na základě pozorování chování drobných hlodavců navrhují odborníci společnosti Trixie také dřevěné domky vhodné pro hlodavce. Složení krmiva se řídí potřebami konkrétních druhů zvířat, stejně jako všechny druhy žvýkaček a pamlsků.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel