Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Tetra

Velikost balení
Cena
-

Nesporná jednička v oboru akvaristiky již více než půl století

Společnost Tetra je již více než 60 let předním výrobcem akvarijních krmiv a příslušenství. Výrobci neustále drží prst na tepu, průběžně inovují a získávají poznatky v oblasti bezpečnosti a zlepšování účinnosti akvarijního vybavení a příslušenství. Společnost Tetra také neustále provádí výzkum, aby zajistila co nejvyváženější krmivo pro ryby a korýše. Tetra testuje své výrobky ve stovkách experimentálních nádrží a má největší podíl na výzkumné činnosti ze všech společností v akvaristice. Většina sortimentu společnosti Tetra se vyrábí v německém Melle, odkud se vyváží do více než 120 zemí světa.

Osvědčený výběr složek v krmivech Tetra Aquarium Fish

V roce 1952 Dr. Ulrich Baensch, pozdější zakladatel společnosti Tetra, vyvinul a patentoval první základní pastovité krmivo pro akvarijní ryby s názvem BioMin. O několik let později vyvinul suchou krmnou směs, která se skládá ze čtyř (Tetra gr.) složek ve formě vloček obsahujících množství vitamínů (Min). Dnes je ve výživě TetraMin více než 7 složek. Tradiční design obalů používaný před šedesáti lety se však zachoval dodnes. Obsah žluté plechovky s hnědým víčkem se rychle stal světovým šampionem mezi akvarijními krmivy.

Krmiva vyvinutá pro konkrétní druhy ryb

Od chvíle, kdy z výrobní linky sjely první žluté plechovky, Tetra rok od roku uvádí na trh stále účinnější a inovativnější krmivo pro ryby. Jako specifická kočka Mrau pečlivě pozoruje chování ryb v akváriu během krmení a souhlasně mručí, když jim potrava chutná. V obchodě Max & Mrau najdete široký sortiment krmiv pro ryby, od univerzálních až po granulovaná a specializovaná krmiva. Kromě krmiva pro akvarijní ryby se společnost Tetra specializuje také na přípravky pro ryby v jezírkách. Vzhledem k druhové specifičnosti ryb vyrábí společnost Tetra mimo jiné specializovaná krmiva pro zlaté rybky, gupky a tropické ryby.

Nejen krmivo pro ryby

V sortimentu Tetra najdou bezpečné a zdravé krmivo nejen ryby. Společnost nabízí také krmivo pro vodní želvy, kraby, raky a krevety. Mezi akvaristy jsou oblíbené také kapaliny, které mění vodu z vodovodu v prostředí vhodné pro korýše, a produkty Easy Balance, které umožňují méně časté čištění akvária a zároveň udržují zdraví akvarijních rostlin a ryb.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel