Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Taste Of The Wild

Velikost balení
Cena
-

Taste Of The Wild - pochoutky pro psy

Pravidelná strava je pro naše domácí mazlíčky nezbytnou součástí zdravé výživy. Každý majitel dlouho přemýšlí o výběru správného krmiva pro psy, protože na kvalitě krmiva závisí kondice jeho oblíbeného mazlíčka. Vaši nejlepší přátelé by měli být krmeni osvědčenými produkty. Taste Of The Wild se již léta snaží, aby byl jejich sortiment pestrý a přizpůsobený chutím a potřebám psů. Náš Max si oblíbil potraviny v obalech s logem této společnosti, protože kromě výživové hodnoty se jejich výrobky vyznačují vynikající chutí. Jíst po vyčerpávající hře je pro Maxe snadné. Stačí pár minut a miska už je prázdná!

Suché krmivo pro psy a jeho vlastnosti

I když je obrovskou předností potravin společnosti Taste Of The Wild jejich chuť, výrobky se vyznačují především vynikajícím výběrem vhodných surovin. Absence zbytečných obilovin nezpůsobuje pocit přeplnění žaludku. Dostane se do něj pouze tělu nejžádanější směs bílkovin a vitaminů. Dodává vašemu mazlíčkovi energii, takže dlouhé hodiny hraní pro něj nebudou přílišnou zátěží. Vysoký obsah antioxidantů v ovocných a zeleninových přísadách pomáhá udržovat imunitu. Základem jídla však zůstává maso. Rozsah je opravdu široký. Max má v oblibě zejména jehněčí a zvěřinu, ale miluje také rybí pokrmy, jejichž chuť vylepšuje sušená čekanka a juka.

Pochoutky bez obilovin ve vlhkém krmivu pro psy

Je dobré pamatovat na pestrost psí stravy. Plnohodnotnou porci výživného jídla může obsahovat suché krmivo, ale dobrou alternativou je také podávání živin vmokrém krmivu pro psy. Výrobky jsou snadno rozpoznatelné, protože se dodávají v plechovkách s praktickým otvorem. Vnitřek je naplněn směsí masa. Kromě kuřecího, krůtího a hovězího masa je snadné najít ovoce a zeleninu, které jsou důležitým zdrojem vlákniny a rostlinných vláken. Mokré krmivo lze bezpečně podávat dospělým psům i štěňatům.

Zdravé krmivo pro kočky

Psi nejsou jedinými čtyřnožci, o jejichž kondici se stará společnost Taste Of The Wild. Nabídka zahrnuje také nabídky pro kočičí gurmány. Mrau je rozkošný, ale je to pěkný rošťák. Když je čas jídla, všechno se změní během jedné vteřiny. Dlouho chodí kolem nás a začne nás lechtat. Dobře víme, že do misky musíme dát suché krmivo se pstruhem a uzeným lososem. Jinak se může dost urazit. Rybí maso mu velmi chutná a přidáním hrášku a sladkých brambor jsou kočičí chuťové buňky dostatečně rozmazleny. Suché krmivo pro kočky od společnosti Taste Of The Wild je lehce stravitelné, takže nenarušuje trávicí systém.

pixel