Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Sheba

Velikost balení
Cena
-

Sheba - mokré krmivo pro kočky

Sheba je německá společnost, jejíž historie začala v roce 1982 v Hamburku. Název značky je odvozen od jména legendární královny Sheby, která byla známá svou elegancí a tajemností. To je také černá kočka v logu. Mokré krmivo Sheba má úžasnou chuť, která uspokojí i ty nejvybíravější chutě vašeho mazlíčka. Když ho svému mazlíčkovi dáte, můžete si být jisti, že mu dáváte to nejlepší. Výrobky této značky mají dokonale vyvážené složení, díky němuž mu poskytují všechny vitamíny a minerály, které potřebuje pro správné fungování.

Jedinečná textura

Firemní testerka krmiv pro kočky - Mrau ráda zkouší nové výrobky, které se objeví v našem obchodě. Značku Sheba zná už dlouho, a přestože už ochutnal mnoho různých výrobků, vždy se s chutí vrhne ke své misce, kdykoli se v ní objeví chutná sousta od tohoto výrobce. Jako majitelé se snažíme zpestřit jeho stravu mokrým krmivem Sheba. Díky vhodnému obsahu vody hydratuje kočičí organismus, což je důležité zejména tehdy, když kočka málo pije. Výhodou mokrého krmiva Sheba je navíc to, že obsahuje mnohem méně kalorií než suchá verze. Proto je ideální pro domácí zvířata, která mají tendenci rychle přibírat na váze. Intenzivní vůně povzbudí i toho největšího milovníka koček a naláká ho k jídlu z nejhlubšího úkrytu!

Vyvážené složení

Správná výživa je založena na rovnováze mezi nutričními složkami krmiva a jeho množstvím přizpůsobeným věku a velikosti zvířete. Vyvážená strava by měla být bohatá na bílkoviny, tuky, vitamíny a minerály, které jsou základním zdrojem energie, stavebním materiálem kočičího těla a předpokladem pro udržení zdraví a dobré kondice. Jídelníček vaší kočky by proto měl obsahovat jejich správné množství. Krmiva Sheba jsou kompletní a obsahují všechny potřebné nutriční prvky ve správném poměru, což je ideální pro všechny kočky. Receptura krmiva Sheba je dokonale vyvážená a dává vám jistotu, že váš milovaný čtyřnohý přítel je dobře živen.

Vynikající krmivo pro kočky

Společnost Mrau věnuje při testování zvláštní pozornost chuti potravin. Pokrmy Sheba byly sestaveny tak, aby nejen poskytly zvířeti správnou dávku živin, ale také uspokojily i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Maso, ryby, mořské plody a zdravá zelenina tvoří dokonalou kompozici, jejíž chuť ocení i vybíraví domácí mazlíčci. Mrau si oblíbil drůbeží návrhy značky v želé a výživné pěny se sametovou strukturou. Všechny výrobky Sheba představují bohatý výběr příchutí a jejich pečlivě vybrané složky mají pozitivní vliv na zdraví a kondici vaší kočky.

pixel