Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Schesir

Schesir - společnost znalá kočičích a psích tužeb

Naši oblíbenci Max a Mrau si cení výrobků nejvyšší kvality. Nespokojí se jen tak s něčím, což jejich majitelům často způsobuje problémy, protože musíme usilovně přemýšlet a vymýšlet, jak splnit jejich požadavky. Naštěstí existují důvěryhodné společnosti, které se starají o žaludky a chuťové buňky zvířat a dbají na kvalitu použitých komponentů. Italská společnost Schesir je jistě jednou z nich. Důkazem toho je skutečnost, že každá složka krmiva Schesir pro psy a kočky pochází z důvěryhodných zdrojů, je bezpečná a kvalitní. Používají se pouze přírodní suroviny a maso se pečlivě připravuje. Inovativní a pokročilé výrobní postupy, které splňují všechny normy, a tým odborníků na péči o zvířata a jejich výživu umožňují získat ty nejlepší produkty. Společnost Schesir, která si je vědoma potřeb psů a koček, vytváří pouze krmiva, která pozitivně ovlivňují vývoj a pohodu vašeho domácího mazlíčka.

Krmivo pro psy od společnosti Schesir

Krmiva pro psy od výrobce Schesir neobsahují žádné konzervační látky ani barviva a jsou zcela bezpečná. Pečlivý výběr pouze těch nejlepších částí kvalitního masa dělá z pokrmů skutečnou pastvu pro psí chuťové buňky. Krmiva lze přizpůsobit individuálním potřebám každého psa - v závislosti na plemeni, věku, velikosti - ale existují i univerzální směsi, které vyhovují zvířatům bez ohledu na životní fázi nebo plemeno psa. Dodávají se v různých příchutích a plechovkách různé hmotnosti, což usnadňuje plánování jídel. Rozmanitost pokrmů zabraňuje monotónnosti a nudě při jedné chuti. Výběr chuťových kombinací je opravdu široký - od kuřete s pyžamem přes směsi s ananasem až po chutné kuře s aloe vera. Krmivo Schesir uspokojí i ty vybíravé psy, kteří vždy ohrnují nos nad miskou s jídlem, a konečně jim poskytne výživnou stravu bohatou na četné nutriční hodnoty.

Krmivo pro kočky od společnosti Schesir

Mrau je velmi samostatná a mourovatá kočka. Je těžké ho potěšit a trefit se mu do vkusu. Misku s jídlem může dokonce ostentativně ignorovat, pokud ví, že mu nebude chutnat. Pokusy a omyly se nám podařilo najít jídla, která jí s opravdovou chutí. V případě Schesira si oblíbil rybí krmivo pro kočky, jako je tuňák s hovězím filé, tuňák s kuřecím masem ve vývaru nebo tuňák s aloe vera v želé. Jedná se o ideální doplňky stravy pro dospělé kočky, které lze bez obav podávat pravidelně. Mrau nezůstane bez povšimnutí ani kulinářské variace Schesir s kuřecím masem v kombinaci s dýní, krevetami a aloe vera. Kromě jedinečné chuti mají krmiva společnosti příznivý vliv na zdraví a správný vývoj zvířat. Jsou zdrojem mnoha živin, které jsou nezbytné pro správné fungování koček. Když Mrauovi dáváme krmivo Schesir, máme jistotu, že se o něj staráme co nejlépe.

pixel