Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Royal Canin

Velikost balení
Cena
-

Royal Canin - renomované krmivo pro psy a kočky

Royal Canin je společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. V roce 1968 ji založil veterinární lékař Jean Cathary a dodnes je velmi populární. Značka v současné době vyrábí 148 druhů krmiva pro psy a 82 druhů krmiva pro kočky, a tak není divu, že si ji oblíbili naši odborníci a gurmáni: Max a Mrau, kteří si rádi zpestřují jídlo. Díky velkému množství různých druhů krmiva je snadné najít pro svého čtyřnohého společníka tu správnou chuť. Značka Royal Canin je navíc proslulá používáním vysoce kvalitních surovin. Výrobky neobsahují žádné chemické látky a speciální metoda zpracování zajišťuje, že jsou zachovány všechny potřebné vitaminy. Krmivo je vyráběno s ohledem na chuťové buňky a zdraví psů a koček. O vysoké kvalitě výrobků svědčí také jejich správná stravitelnost a chutnost - to mohou potvrdit Max a Mrau. Když jedí tyto pochoutky, jejich misky se vyprazdňují expresním tempem!

Vynikající krmivo pro psy

Výběrem značky Royal Canin máte možnost vybrat si krmivo pro psy, které je dokonale přizpůsobeno potřebám vašeho domácího mazlíčka. Můžete si vybrat speciální krmivo pro psy určené pro plemeno vašeho psa nebo výrobek, který je vhodný pro hmotnost vašeho psa. Pokud má váš mazlíček nadváhu, trpí alergiemi nebo má citlivý žaludek, najdete krmivo vhodné pro tyto stavy. Společnost Royal Canin vytvořila také řadu pro speciální potřeby, jako je březost, věk štěněte nebo sterilizace. Pro čtyřnohé labužníky nabízí: suché a mokré krmivo v různých příchutích, které poskytuje všechny potřebné živiny, jako jsou bílkoviny, vláknina, vitamíny a mastné kyseliny. Takové krmivo má vliv na kondici a krásně vypadající, zdravou srst vašeho domácího mazlíčka. V našem obchodě najdete širokou nabídku produktů této značky. Nemohli jsme vynechat ani lahodné pochoutky Royal Canin psí pamlsky, které Max doporučuje všem svým přátelům.

Zdravé krmivo pro kočky

Kočky mohou být velmi učenlivé, ale také vybíravé, takže je vhodné najít správné krmivo, které jim bude chutnat a které jim zajistí zdraví po dlouhá léta. Právě to nabízí krmiva Royal Canin foods, která můžete snadno přizpůsobit typu, věku a plemeni vaší kočky. Výrobce rozlišuje mezi výrobky určenými pro domácí zvířata žijící uvnitř a venku. Nabídka zahrnuje standardní suché krmivo a mokré krmivo, které je k dispozici v konzervách nebo sáčcích různých příchutí, což ocení mnozí gurmáni, jako je například Mrau. Náš kočičí expert je malý gurmán a obzvlášť si oblíbil mokré krmivo této značky. Všechny produkty Royal Canin jsou vyrobeny z pečlivě vybraných, plnohodnotných surovin, které mají pozitivní vliv na zdraví a vzhled vašeho domácího mazlíčka.

pixel