Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Purina Pro Plan

Velikost balení
Cena
-

Purina Pro Plan - Vyvážená strava

Řada suchých krmiv Purina Pro Plan zaručuje špičkovou kvalitu krmiva pro psy a kočky. Obsahují skutečné maso a spoustu cenných složek, které jsou zodpovědné za efektivní fungování organismu vašeho domácího mazlíčka. Jsou chuťově odlišené a přizpůsobené individuálním potřebám, takže můžete svému mazlíčkovi dopřát dokonalé jídlo.

Krmivo vyvinuté odborníky

Společnost Purina má více než 85 let zkušeností na trhu s produkty pro domácí zvířata. Na základě těchto zkušeností vytváří produkty nejvyšší kvality. Řada suchých krmiv Pro Plan pro psy a kočky je navržena tak, aby vašemu domácímu mazlíčkovi poskytovala chutnou a zároveň na živiny bohatou stravu. Specializovaný tým 350 vědců provedl celou řadu studií, aby ukázal, jak optimální složení složek potravin ovlivňuje dlouhodobé zdraví zvířat. Tyto poznatky se rychle uplatnily při výrobě krmiva pro psy a kočky.

Pro zdraví vaší kočky a psa

Potrava je jedním z faktorů, které nejvíce ovlivňují kondici našich domácích mazlíčků. Dlouhodobé podávání krmiva obsahujícího nevhodné složky může mít za následek špatnou náladu vašeho zvířete nebo zhoršení jeho zdravotního stavu. Proto má suché krmivo Purina Pro Plan pro psy a kočky bezpečné a testované složení. Nenajdete v nich sóju, masovou moučku ani vedlejší produkty živočišného původu. Svému domácímu mazlíčkovi ho můžete podávat každý den.

pixel