Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Purina Dog Chow

Velikost balení
Cena
-

Purina Dog Chow - krmivo na míru vašim potřebám

Štěstí a zdraví vašeho psa je pro každého majitele velmi důležité. Rozsáhlé znalosti a dlouholeté zkušenosti společnosti Purina Dog Chow umožnily vytvořit kompletní krmivo, které splňuje všechny nutriční potřeby našich čtyřnohých přátel. Hodnotné jsou potraviny z přírodních surovin. Výrobky této řady neobsahují žádné umělé přísady a jejich složení bylo sestaveno tak, aby psům poskytovalo všechny živiny nezbytné pro správné fungování.

Přírodní složky

Všechna krmiva Purina jsou vytvářena ve spolupráci s potravinářskými technology, odborníky na výživu a veterináři. Vybrané složky, jako je mrkev, špenát, petržel, čekanka a celozrnné obiloviny, dodají vašemu mazlíčkovi správnou dávku živin, které přispívají ke správnému fungování organismu. Přírodní probiotika zajišťují správnou funkci trávicího systému. Dog Chow navíc neobsahuje umělá barviva, chemické příchutě, plnidla ani konzervační látky.

Pro mladé i starší

Řada krmiv Purina Dog Chow uspokojí potřeby každého psa bez ohledu na plemeno, velikost nebo věk. Existují verze suchého krmiva pro rostoucí štěňata, dospělé psy, dospělé psy a seniory. Speciální edice je vhodná také pro zvířata s citlivou pokožkou, náchylná k nadváze nebo zvýšené aktivitě. Výběrem krmiva Purina Dog Chow rozhodujete o zdraví svého psa!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel