Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Purina Cat Chow

Purina Cat chow - krmivo pro kočky nejvyšší kvality

Společnost Purina působí na trhu s krmivy pro domácí zvířata od roku 1926 a vždy věnovala mimořádnou pozornost kvalitě svého sortimentu. Suché krmivo Cat chow bylo také vytvořeno s velkou péčí. Díky použitým surovinám (losos, kachna, krůta, kuře) jsou vynikajícím zdrojem bílkovin, které jsou nezbytné ve stravě domácích zvířat. Řada zahrnuje speciálně vyvinuté varianty pro koťata, dospělé kočky a kočky se speciálními potřebami.

Přímo z přírody

Purina Cat chow se od ostatních krmiv pro kočky liší recepturou Naturum. Jedná se o speciální kombinaci vlákniny z přírodních zdrojů. Je tak přirozeným zdrojem probiotik, která podporují trávicí systém. Kromě toho obsahuje celou řadu přírodních a zdravých složek, jako je mrkev, petržel, čekanka, špenát a obiloviny. Toto složení má velký vliv na kondici kočky a navíc úžasně chutná.

Bezpečné jídlo

Purina Cat chow poskytuje kočkám všechny důležité živiny. Obsahuje vitaminy E a B, které jsou důležité pro zdraví kočky. Jsou zodpovědné za jejich imunitu a pomáhají jim efektivně využívat energii. Ve složení suchého krmiva pro kočky z této řady nenajdete žádná barviva, umělé konzervační látky ani příchutě. Díky tomu jsou nejen výživné a chutné, ale také zcela bezpečné.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel