Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Purina

Velikost balení

Štěstí pro psy a kočky - Purina

Málokterá společnost má tak dlouhou tradici spojenou se zvířaty jako Purina. Již více než 85 let se tato značka stará o zdraví a štěstí psů a koček, takže o správné péči a krmení ví víc než kdokoli jiný. Netvoří ji náhodní lidé, ale kvalifikovaní odborníci na výživu a péči o zvířata, kteří milují své domácí mazlíčky. Každé zvíře si zaslouží pozornost a to nejlepší, aby u nás mohlo zůstat co nejdéle. Kočky a psi se liší, stejně jako se liší lidé. Liší se mimo jiné věkem, plemenem, hmotností, zvyky, kulinářskými preferencemi nebo životním stylem. Navzdory svým rozdílům však sdílejí lásku ke svým majitelům a jejich majitelé k nim. Posláním společnosti Purina je péče o zvířata, a proto s ohledem na tuto rozmanitost vzniklo mnoho značek krmiv pro psy a kočky, aby si každý čtyřnohý miláček našel něco pro sebe. Vyvážená, kompletní strava, která je možná díky vhodnému krmivu obohacenému o mikroprvky, podpoří správný vývoj, růst a přirozenou imunitu zvířete.

Porce zdraví a energie v krmivu pro psy

Základem pro vytvoření zdravého krmiva pro domácí zvířata jsou pečlivě vybrané suroviny nejvyšší kvality. Díky rozmanitosti výrobků Purina se náš pes Max nikdy nenudí a může neustále zkoušet nové příchutě a tvary. Jeho vrtící ocas a třesoucí se uši při konzumaci těchto pochoutek jsou nejlepším důkazem toho, že Purina ví, jak potěšit psí chuťové buňky. V Maxově jídelníčku jsou obzvláště důležitá krmiva jedné ze značek společnosti Purina - Dog Chow - určená zejména pro aktivní psy. Náš čtyřnohý kamarád miluje běhání a procházky, takže aby měl energii na tyto aktivity, potřebuje speciální krmivo, které zajistí, že jeho elán s věkem nezmizí. Pro milovníky aktivního životního stylu a psí průzkumníky jsou v nabídce krmiva Purina AdVENTuROS. A pro pacienty, kteří jsou léčeni veterináři, budou vhodné produkty Purina Veterinary Diet, které pomohou bojovat se zjištěnými nemocemi a zastaví jejich případné opakování.

Krmivo pro kočky Purina

Hledáte krmivo pro kočku, která celý den lenoší? Nebo snad pro aktivní kotě, které je všude? Bez ohledu na životní styl vaší kočky můžete s krmivem Purina snadno najít tu správnou stravu pro tato nezávislá zvířata. Výrobky společnosti šité na míru uspokojí i ty nejnáročnější milovníky koček. Felix a Friskies byly vyvinuty pro chytré a zvídavé kočky, aby měly sílu prozkoumávat a objevovat další a další zákoutí domu a dvora. Tyto potraviny nejenže poskytují potřebnou energii pro každodenní hru, ale jsou také velmi chutné a výživné. Kočičí znalci s vytříbeným vkusem, kteří chtějí pouze pokrmy nejvyšší kvality, jistě ocení exkluzivní krmiva Gourmet. Není divu, že si Mrau tuto značku tak oblíbil, že přesně ví, co je pro něj nejlepší.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel