Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Perfect Fit

Velikost balení
Cena
-

Správná výživa pro vašeho psa nebo kočku s krmivem od společnosti Perfect Fit

Každý uvědomělý majitel by si měl alespoň jednou položit otázku, jak se o svého čtyřnohého přítele starat, aby mu zajistil co nejlepší vývoj a dlouhodobé zdraví. Již první měsíce života mohou rozhodnout o stavu a vývoji těla. Proto společnost Perfect Fit, která rozumí potřebám psů a koček, vytvořila specifickou recepturu Perfect Fit Total 5, díky níž krmivo této společnosti poskytuje řadu zdravotních výhod. Zaručují zdravý vzhled vašeho zvířete - lesklou srst, kůži bez alergií - a udržují správnou hmotnost, takže vašemu zvířeti nehrozí obezita ani podvýživa. Společnost Perfect Fit věří, že šťastný pes nebo kočka se skládá ze tří prvků: výživy, pohybu a hry. Vyvážený jídelníček sestavený odborníky v této oblasti se přímo promítá do zdravotních vlastností potravin. Správná výživa ovlivňuje množství energie a rozvoj fyzického potenciálu zvířete, umožňuje mu pohyb a posilovací cviky. Hra vytváří pouto mezi majitelem a zvířetem, zpříjemňuje čas strávený hrou a učí a podporuje duševní rozvoj. Kombinace těchto tří prvků zajistí, že vaši domácí mazlíčci budou zdraví a spokojení, proto neponechávejte nic náhodě a sami se postarejte o jejich pohodu.

Suché krmivo pro psy Perfect Fit

Suché krmivo pro psy Perfect Fit zawierają składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju czworonogów i wspierają w codziennych zabawach, dostarczając im niezbędnej energii. Dostosowane są one do wieku, rasy oraz preferencji zwierząt. Karmy różnią się składem w zależności od tego, czy są przeznaczone dla szczeniaka, czy dorosłego osobnika, ponieważ ich zapotrzebowanie na poszczególne składniki jest inne. Wzbogacone pożywienie o wapń i fosfor pozwala zapewnić zdrowy wzrost już od wczesnych miesięcy życia. Wspierają one także rozwój mięśni i mózgu, dzięki czemu psiak będzie bystry, żywiołowy i silny. Potrzeby psów dużych i małych ras również się różnią. Dla merdających czworonogów poniżej 10 kg stworzono chrupki o mniejszym rozmiarze, z myślą o zębach i dziąsłach małych ras. Dzięki temu gryzienie karmy nie sprawia im problemu oraz nie niszczy uzębienia.

Racionální výživa s krmivem Perfect Fit

V určitém období svého života měl Mrau problém s udržením zdravé váhy. Důvodem byl jeho sedavý způsob života, který i přes naše povzbuzování odmítal změnit. Rozhodli jsme se vyměnit obvyklé krmivo pro kočky za krmivo Perfect Fit, protože zajišťuje správnou kondici zvířete bez ohledu na životní styl. Volba se ukázala jako trefa do černého. Mrau se rychle zbavil nadváhy, častěji se pohyboval a projevoval ochotu ke hře, i když už dávno nebyl kotě. Řada mokrých a suchých krmiv pro kočky zahrnuje mnoho příchutí, které uspokojí kočičí chuťové buňky našich vybíravých kamarádů. Kuřecí, krůtí, hovězí, losos a zelenina zcela změnily dříve apatického Mraua, který s jídlem otálel. Teď, když vidí jídlo Perfect Fit, přijde a mňouká na jídlo!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel