Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Pedigree

Velikost balení
Cena
-

Pedigree - plné žaludky pro šťastné psy

Pedigree je společnost s dlouholetou tradicí, jejíž výrobky jsou majitelům hýkajících domácích mazlíčků dobře známé. Maxova náklonnost k Pedigree je nejlepším důkazem toho, že Pedigree ví, jak udělat psy šťastnými. Aby domácí zvířata od mládí dobře prospívala, potřebují řadu živin, které posilují imunitu a chrání před nemocemi. Se správným krmivem mohou psi prožít dlouhý a spokojený život. Mokrá a suchá krmiva a pochoutky Pedigree, které obsahují komplex mikroživin a dalších důležitých látek, jsou zárukou spokojenosti vašeho psa. Vyvážené jídlo v podobě hotového pokrmu je ideálním způsobem, jak splnit denní požadavky na energii a konkrétní složky. Výrobní proces krmiva Pedigree probíhá pod dohledem odborníků na výživu zvířat, takže si můžete být jisti, že krmivo, které váš pes konzumuje, je té nejvyšší kvality.

Pedigree - plné žaludky pro šťastné psy

Krmením psů domácí stravou je vystavujeme riziku nedostatku základních živin nebo překrmování. Při neopatrném krmení krmivem s vysokým obsahem tuku zvíře rychle ztloustne a onemocní. Házením zbytků od večeře, například zbytků kostí, psovi hrozí riziko udušení a zadušení, které může skončit tragicky a neobejde se bez návštěvy veterináře. Krmiva Pedigree jsou přizpůsobena jícnu, žaludku a denním potřebám vašeho domácího mazlíčka a dbají na správnou hmotnost a růst. Pečlivý výběr jednotlivých surovin a výběr čerstvého masa pouze té nejvyšší kvality zajišťuje správný vývoj. Sortiment krmiv Pedigree je rozmanitý, takže si každý majitel může vybrat to správné krmivo pro svého mazlíčka. K dispozici jsou suchá i mokrá krmiva, která poskytují racionální stravu. Při výběru krmiva je vhodné zohlednit věk a plemeno psa - Pedigree nabízí krmivo pro juniory a dospělé psy, stejně jako suchou stravu pro malá a velká plemena. Každý z nich se vyrábí v různých hmotnostních a chuťových variantách, např. s hovězím, kuřecím masem nebo zeleninou.

Zdravé svačiny mezi jídly

Pedigree pečuje nejen o žaludky a chuťové buňky psů, ale také o jejich zdravý vzhled a chrup. Jak psi stárnou, jejich zuby slábnou a začíná je napadat kaz, což jim zhoršuje náladu a oslabuje jejich tělo. Snacky Pedigree jsou ideální jako odměna za dobré chování, intenzivní výcvik nebo prostě jako chutný pamlsek mezi jídly. Jsou vhodnou volbou pro štěňata i dospělé psy. O zuby by měli pečovat zejména majitelé malých dětí. S krmivem Pedigree Junior DentaTubos přizpůsobeným zubům a dásním vašeho štěněte a s přidaným vápníkem a fosforem snadno zajistíte zdravé a silné zuby a kosti. K dispozici jsou různé druhy občerstvení, od žvýkaček až po lahodné křupky. S výrobky Pedigree je možné pečovat o ústní hygienu vašeho domácího mazlíčka. Další mikroživiny obsažené v krmivu dodávají srsti domácích zvířat lesk a jsou ukázkou zdraví.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel