Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Orijen

Velikost balení
Cena
-

Orijen - krmivo pro psy a kočky

Každé zvíře si zaslouží to nejlepší. Naší povinností jako majitelů je poskytnout jim náležitou péči a pozornost. Proto jim musíme poskytnout chutné a zdravé jídlo, které jim dodá energii a sílu na celý den. Společnost Orijen rozumí potřebám psů a koček, a proto se snaží vytvářet produkty nejvyšší kvality s nejlepšími možnými ingrediencemi. Čtyřnozí mazlíčci jsou přece členy našich rodin a věrnými přáteli, tak jim to oplaťme krmivem Orijen. Tato společnost nabízí produkty pro psy a kočky v různých fázích vývoje. Na své si přijdou malí i velcí milovníci masových a rybích chutí. Udržujte svého domácího mazlíčka zdravého a v dobré kondici s krmivem Orijen!

Regionální složky

Název Orijen pochází z latinského slova origin, které znamená začátek, zdroj. Filozofie značky vychází ze snahy odrážet stravu, na kterou byli psi a kočky evolučně přizpůsobeni. Všechny výrobky Orijen se vyznačují jedinečným složením, bohatým na zdravé regionální suroviny. Dokonale vyvážená strava by měla tělu poskytnout všechny živiny, které potřebuje ke správnému fungování. Přesně to je krmivo Orijen. Její receptury jsou založeny na čerstvých produktech, které používáme každý den v naší kuchyni. To zaručuje zdraví a pohodu vašeho psa nebo kočky. Kuchyně společnosti Orijen, která se nachází v srdci úrodné krajiny Alberty, je obklopena farmami a ranči, z nichž pocházejí suroviny bohaté na živiny. Společnost Orijen vytváří prémiové krmivo pro domácí mazlíčky, protože každá složka je testována a čerstvě přichází na výrobní linku. Maso certifikované jako vhodné k lidské spotřebě je známkou vysoké kvality a odpovědnosti. Orijen doporučují veterináři, odborníci na výživu a chovatelé.

Různé příchutě

Sortiment Orijen je tak široký, že si v něm každý pes a kočka najde to své. Pro psy jsou k dispozici suchá krmiva a lyofilizované verze pro štěňata, seniory a dospělé psy. Náš Max si obzvlášť oblíbil originální verzi, která obsahuje až 85 % kuřecího a krůtího masa, i když se stejně hlasitým štěkotem si žádá i porci s hovězím a divočákem. Mrau by nebyl sám sebou, kdyby si nevybral jídlo podle šesti ryb. Ach, ti obžerové!

Chutné občerstvení

Skvělým doplňkem stravy vašeho psa nebo kočky jsou zdravé svačinky. Max a Mrau je rádi dostávají po celý den. Pochoutky Orijen jsou vyrobeny ze 100% masa, drůbeže a ryb, zaručeně chutnají a jsou dalším zdrojem živin.

pixel