Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

myKotty

Moderní nábytek pro kočky MyKotty

Značka MyKotty rozumí světu koček a jejich majitelů. Proto tento renomovaný výrobce vyšel vstříc očekáváním a vytvořil moderní nábytek, který je dokonale přizpůsoben potřebám těchto malých tvorů. Kočičí doplňky nemusí vyčnívat z výzdoby interiéru a přeplňovat místnost! MyKotty ukazuje, že nábytek pro kočky může být v souladu se zařízením a stát se jeho součástí. Kočky jsou našimi společníky a milovanými přáteli, proto by měly mít v domě své vlastní místo. Už nemusíte stěhovat škrabadlo nebo postel do rohu, když přijde návštěva. Nábytek MyKotty, který budete hrdě vystavovat. Díky svému módnímu a jedinečnému designu se hodí do modernistických a skandinávských interiérů. Navíc jsou funkční a dokonale uspokojují přirozené potřeby koček, jako je škrábání, spaní nebo hraní. Tento moderní design je symbolem vysoké kvality, pečlivého zpracování a důrazu na detail.

Potřeba poškrábat se

Je přirozené, že si kočky potřebují třít drápky. Není to jen otázka pohodlí, ale také zdraví. Proto se vyplatí postarat se o místo, kde to zvíře může dělat bez následků. Nechceme přece, aby čalounění naší nové pohovky nebo oblíbeného křesla zdobily stopy kočičích drápků. Škrabadla MyKotty jsou k tomu ideální. Každý model se vyznačuje módním a jedinečným designem, díky němuž nenarušuje vnitřní prostor a vytváří s ním jednotný celek. Díky tomu, že jsou vyrobeny z přírodní vlnité struktury, si je kočky okamžitě zamilují, protože tento materiál má na ně absorpční účinek. Škrabadla jsou k dispozici v mnoha barvách, takže si každý může najít takové, které dokonale zapadne do prostoru domu a vkusu majitele. A zároveň je zaručena spokojenost koček!

Pelíšky, domečky a příslušenství - vše pro vaši kočku

Mrau se rád schovává v koutech našeho skladu a většinu dne blaženě podřimuje. Od té doby, co dostal na testování pelíšek MyKotty, už o jiném spaní ani neuvažuje. Kdyby ho Max nehonil, aby si hrál, mohl by nejspíš prospat celý den! Miluje také svůj nový kartonový domeček, kam se schovává po hře s rošťáckým Maxem. Příslušenství MyKotty je vysoce odolné a funkční. Kočka v nich může spát, škrábat je a hrát si. Lůžka připomínají vysoký puf s malou prohlubní uvnitř, která dokonale izoluje od podlahy a umožňuje pozorovat okolí. Domeček se stane dokonalým úkrytem a v dekách, které jsou v nabídce značky, se kotě může zachumlat, jak se mu zlíbí. Výrobky MyKotty jsou vyrobeny ze špičkových ekologických materiálů a moderních výrobních technologií, jsou bezpečné pro zvířata i lidi a společnost si získala uznání v Polsku i ve světě.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel