Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Maced

Velikost balení
Cena
-

Pamlsky a žvýkací pamlsky na míru

Produkty Maced jsou vyráběny pouze z přírodních, organických surovin. Aby společnost Maced vyhověla individuálním potřebám každého domácího mazlíčka, přizpůsobuje sortiment výrobků povaze, věku a kulinářské citlivosti psů. Správně vybrané komponenty žvýkacích pamlsků jsou dokonalým doplňkem krmiva a zároveň jsou skvělým akumulátorem energie pro vašeho mazlíčka po intenzivní námaze nebo dlouhé procházce. Max miluje dentální pamlsky, které v mžiku zhltne, a ještě více kosti z parmské šunky, které si s chutí položí na koberec.

Jedinečná a přírodní technologie výroby

Receptury pamlsků jsou sestaveny tak, aby vašemu mazlíčkovi poskytly potřebné množství bílkovin, vitamínů a mikroprvků. Společnost Maced spolupracuje pouze se spolehlivými dodavateli, kteří poskytují suroviny pro výrobu splňující stanovené normy. Maso používané k výrobě žvýkaček se připravuje extruzí. Jedná se o inovativní technologii sušení masa pomocí tlaku a správně regulované teploty. Proces zpracování umožňuje zachovat přirozené nutriční vlastnosti masa a kostí a pasterizovat je bez použití dalších konzervačních látek.

Špičková kvalita za rozumnou cenu

Výrobky Maced Maced jsou certifikovány podle BRC Global Standard for Food a HACCP, což je zárukou nejvyšší kvality výrobních standardů a použitých komponent. Díky zavedené pověsti na trhu a následnému velkému objemu prodeje lze vysoce kvalitní pochoutky Maced s rozpoznatelným logem prodávat za rozumné ceny. Společnost, jejíž představitele spojuje vášeň a láska ke čtyřnohým zvířatům, neustále drží prst na tepu a kontroluje složení a kvalitu svých pamlsků. Výrobky Maced lze zakoupit ve více než 20 evropských zemích. Maced je také největším výrobcem psích pochoutek na polském trhu.

Nabídka pro psy všech věkových kategorií a dietních preferencí

Rozsáhlý sortiment společnosti zahrnuje pamlsky přizpůsobené velikosti a věku psů. Pamlsky lze vybírat také podle jejich tvrdosti a složení. Monoproteinová řada vyhovuje psům s potravinovými intolerancemi a alergiemi. Sortiment zahrnuje kosti, sušené ryby, pamlsky pro malé i velké psy a také dentální žvýkačky. V roce 2016 získala společnost cenu v soutěži TOP FOR DOG, jedné z nejvýznamnějších cyklických akcí v kynologickém průmyslu.

pixel