Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Josera

Velikost balení
Cena
-

Rozmanitost potravin Josera

Každodenní hry, dlouhé procházky a sportovní aktivity dělají vašim čtyřnohým přátelům radost. Aby měly na všechno dostatek energie, je důležité jim poskytnout vhodnou stravu. Společnost Josera, která existuje již od roku 1941, nabízí širokou škálu krmiv pro psy. Již mnoho let krmí denně více než milion zvířat po celém světě a vyváží své potraviny do více než 60 zemí. Díky kvalitním surovinám a osvědčeným recepturám je jejich krmivo dokonale přizpůsobeno žaludku psů a koček. Výrobce Josera nabízí široký sortiment krmiv pro domácí zvířata. Výběr správného přípravku závisí na aktivitě zvířete - nízké, normální nebo vysoké - která často souvisí s věkem a životním stylem. V tomto případě jsou důležitými faktory také věk a tělesná hmotnost. S krmivem Josera je snadné najít pro svého mazlíčka tu správnou kompletní stravu, která mu poskytne všechny potřebné složky.

Štěstí vašeho psího přítele

Nic nám neudělá větší radost než vesele vrtící ocas Max - živý, plný energie a ochotný si hrát. Nejraději dělal nevinné lumpárny, když byl ještě štěně. Abychom zajistili jeho správný vývoj, použili jsme nabídku štěněcího mléka Josera. Je to bezpečná, snadno připravitelná a výživná náhražka mléka pro případ, že matka nemá dostatek jídla pro své malé děti. Max potvrzuje, že i pro starší psy je něco dobrého! Společnost Josera si velmi dobře uvědomuje, jak rozdílné jsou psí chuťové buňky, žaludky a chutě, a proto nabízí různé druhy krmiv pro psy. Na své si přijdou milovníci vydatného hovězího, křehkého jehněčího i chutné drůbeže. Pro ty, kteří drží speciální dietu, je tu nízkotučná potravina, která jim pomůže shodit přebytečná kila. Mezi jídly povzbuzujte a odměňujte svého mazlíčka chutnými svačinami. K dispozici jsou také další pamlsky pro psy s citlivým žaludkem, takže si i oni mohou pochutnat na chutných křupkách.

Chutná sousta pro kočičí gurmány

Josera splňuje i vysoké nároky kočičích chutí. Každý majitel těchto nezávislých domácích mazlíčků ví, jak je těžké jim vyhovět a přimět je, aby přestali vrčet nad miskou. S krmivem pro kočky Mrau už naštěstí není problém. Řada zahrnuje různé druhy krmiv pro kočky, které poskytují nezbytné a komplexní živiny pro organismus vašeho domácího mazlíčka. Zde není nic náhodné, každý prvek ovlivňuje správné fungování zvířete a je bohatým zdrojem např. bílkovin, vitamínů nebo škrobu. Kočky potřebují v závislosti na svém zdravotním stavu nebo věku různé množství živin. Pro uspokojení této poptávky byly vyvinuty výživné potraviny pro příslušné skupiny. To vedlo k vývoji speciálních krmiv pro kojící a březí kočky nebo pro sterilizované a kastrované kočky. Onemocnění ledvin a močových cest jsou u koček bohužel častá, proto společnost Josera nabízí také krmivo určené pro kočky se selháním ledvin.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel