Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Gourmet

Gurmánské jídlo pro opravdové gurmány

Krmivo a pochoutky značky Gourmet jsou tou správnou volbou pro všechny, kteří věří, že si jejich kočka zaslouží zvláštní zacházení. Celá řada výrobků se vyznačuje originálními recepturami a používáním pouze těch nejlepších surovin, což ocení každý kočičí gurmán. Bohatá nabídka vám umožní podávat každý den jiné jídlo. Pokud tedy chcete pro svého domácího mazlíčka uspořádat skutečnou hostinu, už víte, jaké pokrmy by na ní měly být.

The Master of Cat's Kitchen doporučuje

Nadýchané pěny, šťavnaté kousky masa v husté omáčce, ryby, aromatické filety nebo pokrmy doplněné rýží, zeleninou či perlovými těstovinami - to jsou jen některé z pokrmů, které značka Gourmet nabízí. Sáčky a konzervy podepsané tímto logem uspokojí i ty nejvybíravější kočičí znalce. Domácí mazlíčci je milují nejen pro jejich lahodnou chuť, ale také pro originální strukturu krmiva. To vše zaručuje, že se váš mazlíček s těmito miskami nikdy nebude nudit.

Chuť v kombinaci s vysokou kvalitou

Krmivo pro kočky Gourmet je nejen výjimečně chutné, ale také velmi výživné. Všechna jídla byla připravena tak, aby každému zvířeti poskytla soubor potřebných mikro- a makroprvků. Po otevření konzervy nebo sáčku si tak můžete být jisti, že dáváte své kočce zdravé a plnohodnotné krmivo. Účinky se rychle projeví na vzhledu a chování vašeho zvířete.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel