Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Furminator

Velikost balení
Cena
-

Domácí péče o psy a kočky

Naši hrdinové Max a Mrau vědí, že na zdravém vzhledu jejich srsti se podílí mnoho faktorů. Kromě správné stravy je nesmírně důležitá každodenní péče, za kterou jsou zodpovědní majitelé. V některých případech se vyplatí udělat svému mazlíčkovi laskavost a kromě obvyklého vyčesávání nebo kartáčování se na odstranění podsady řádně připravit. Jedná se o krátkou, měkkou srst, která roste v blízkosti kůže psa nebo kočky. Právě tato část srsti poskytuje vašemu mazlíčkovi dodatečnou ochranu před chladem. Podsada není přítomna u každého domácího mazlíčka a záleží na plemeni a struktuře srsti. Pro přípravu na odstranění podsady je však nejlepší pořídit si správné pomůcky.

Profesionální příslušenství pro depilaci Furminator

Max je jedním z těch psů, kteří netrpělivě čekají, až se některý z interiérů domu na chvíli promění v salon krásy. Miluje dlouhé koupele, česání a odstraňování podsady. S tím mu spolehlivě pomáhá výrobek značky Furminator. Jedná se o speciální hřeben z nerezové oceli, který svými zuby odstraňuje hluboko skrytou podsadu. Při tomto typu péče může Max v salonu volně dovádět. Furminátor je velmi zodpovědný za omezení línání. Mrau nesdílí Maxovo nadšení, ale ví, že by se mu tato léčba také hodila, a proto dovolí svému majiteli používat Furminátor pro kočky, přestože hrozivě vrní. Každá z těchto pomůcek je přizpůsobena velikosti zvířete a typu jeho srsti, takže můžete snadno a pohodlně začít svého mazlíčka česat.

Furminátor - jediný svého druhu

Historie značky Furminator je příkladem toho, že pro každý problém se vždy najde vhodné řešení. Zakladatelka společnosti Angie Porterová byla profesionální ošetřovatelkou. Během své dlouholeté práce se jí nepodařilo najít dokonalý nástroj, který by proces vylučování omezil. Tak přišla na nápad Furminátoru, který se ukázal být velmi úspěšný. Abyste viděli viditelné výsledky, doporučuje se používat jej alespoň jednou týdně. V období pelichání se vyplatí věnovat tomuto ošetření trochu více času, abyste se vyhnuli zbytečnému stresu spojenému s úklidem bytu. Max tuto pomůcku mnohokrát doporučil svým psím přátelům. Podle něj se vyplatí nechat se upravovat výměnou za klidné ležení na oblíbeném koberci.

Péče a hygiena

Kromě spolehlivého zařízení na odstraňování chlupů nabízí Furminator také širokou škálu příslušenství, jako jsou uhlazovací kartáče a hřebeny, s nimiž nebylo nikdy snazší rozplést zamotanou srst vašeho domácího mazlíčka. Pro podporu činnosti Furminátoru si můžete pořídit speciální kondicionér, který nejen pečuje o vlasy, ale také usnadňuje rozčesávání. Většina kosmetiky z této řady má také velký vliv na proces vylučování. Mrau se naopak stal velkým fanouškem spreje, který zabraňuje tvorbě chlupových kuliček. Furminator se postará o všechny psy a kočky a usnadní jejich majitelům každodenní péči.

pixel