Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Friskies

Velikost balení

Friskies pro psy a kočky - kompletní krmivo každý den

Široká škála výrobků Friskies byla vytvořena tak, aby vašim domácím mazlíčkům poskytovala chutné jídlo každý den. Mokrá i suchá krmiva byla vytvořena s ohledem na kočičí a psí chutě. Díky tomu bylo možné připravit originální chuťové kompozice, které vašeho mazlíčka nikdy neomrzí. Dbá se také na to, aby jídla byla vysoce výživná a odpovídala potřebám organismu.

Záruka Friskies

Na každém balení s logem Friskies najdete speciální označení záruky kvality. Připomínáme vám, že všechny výrobky Friskies jsou optimálně sestaveny tak, aby poskytovaly vaší kočce nebo psovi všechny živiny, které potřebuje ke svému zdraví. Bílkoviny, tuky, minerální látky a vitamíny pozitivně ovlivňují kondici a pohodu vašeho domácího mazlíčka. Účinky jsou viditelné téměř okamžitě.

Pro všechny kočky a psy

Strava psa nebo kočky by měla být přizpůsobena stupni vývoje, ve kterém se právě nachází. Potřeby mladého nebo dospělého zvířete a seniora jsou zcela odlišné. Při přípravě denní stravy pro své zvíře byste také měli vzít v úvahu, zda bylo sterilizováno nebo zda se zdržuje pouze uvnitř. To vše odborníci ve společnosti Friskies vědí, a proto vyvíjejí krmiva s ohledem na individuální nutriční požadavky každé kočky a psa. S nimi máte jistotu, že je váš miláček řádně nakrmen.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel