Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Flexi

Velikost balení
Cena
-

Flexi - inovace a bezpečnost

Domovem značky Flexi je Německo a její historie sahá až do roku 1972, kdy se Manfred Bogdahn vydal během jednoho teplého odpoledne na procházku se svým milovaným psem Purzelem. Při procházce krajinou se mu v hlavě zrodil inovativní nápad dát psům volnost na vodítku. Tento průkopnický design si rychle získal přízeň milovníků čtyřnohých miláčků a stal se průmyslovým standardem. Automatická vodítka Flexi umožňují kontrolovat psa a zároveň mu poskytují nezávislost. Díky nim máte jistotu, že se váš mazlíček nezatoulá bez povšimnutí a může prozkoumat okolí jako nikdy předtím. Když se na obzoru blíží nebezpečí nebo potřebujete mít psa u nohy, stačí stisknout tlačítko a vodítko se zkrátí na požadovanou délku. To je inovace a bezpečnost v jednom!

Z lásky ke psům

Psi jsou úžasná stvoření, která se rychle připoutají k lidem. Filozofie značky Flexi je založena na myšlence, že tito čtyřnožci jsou víc než jen domácí mazlíčci. Jsou to členové rodiny, věrní společníci, pečovatelé a především naši přátelé. To oni nás vítají vrtícími ocasy, když se vracíme domů po náročném pracovním dni, chybí nám, když jsme pryč, a doprovázejí nás ve šťastných i těžkých chvílích. Vlastnictví psa s sebou nese velkou zodpovědnost. Musíte se o něj starat a dopřát mu řádnou dávku pohybu. Čtyřnozí psi potřebují pohyb a každodenní aktivitu a potřeba pohybu se liší v závislosti na plemeni, ale také na individuální povaze psa. Proto stojí za to vzít svého přítele na procházku.

Vysoká kvalita automatických vodítek Flexi

Mnoho psů čeká celý den, až se jejich majitel vrátí z práce a vezme je na procházku. Náš Max miluje bezstarostné, dlouhé procházky v přírodě, aby mohl objevovat nová místa, označovat si teritorium a potkávat své čtyřnohé kamarády. Automatické zatahovací vodítko od společnosti Flexi vytvoří dokonalé pouto mezi vámi a vaším mazlíčkem. Už žádné tahání nebo zastavování, když se váš mazlíček rozhodne znovu očichat všechny okolní stromy. Odteď bude procházka čistým potěšením. Je to komfort pro vás i vašeho psa. Každý model vodítka je ručně sestaven a pečlivě propracované detaily a patentovaná technologie zaručují vysokou kvalitu. Díky mnoha verzím, velikostem a barvám si můžete vybrat takové vodítko, které bude vyhovovat vašim běžným potřebám.

Chůze je potěšením

Flexi nabízí také řadu doplňků pro psy, které jsou ideální pro venčení. Najdete zde mimo jiné nádobu na pamlsky nebo sáčky na odpadky, LED osvětlení pro lepší viditelnost nebo reflexní proužky na vodítko.

pixel