Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Fitmin

Velikost balení
Cena
-

Fitmin - společnost s dlouhou tradicí

Historie značky Fitmin sahá až do minulého století, kdy v podhůří Orlických hor, v kraji s bohatou zemědělskou a chovatelskou tradicí, položila rodina Štěpánků základy, na nichž je založena celá filozofie značky. Výsledkem četných výzkumů, pozorování a oddanosti dědictví je jedinečná receptura doporučovaná mnoha veterináři a odborníky na výživu. Výrobky Fitmin jsou určeny pro psy, kočky a koně. Zkušenosti a testy zohledňující specifické potřeby umožňují najít v sortimentu krmivo speciálně vybrané pro kondici, zdravotní stav, věk nebo velikost zvířete. To vše v zájmu zdraví našich menších přátel.

Vyvážená strava pro psy a kočky

Suché krmivo od společnosti Fitmin dodá vašemu milovanému mazlíčkovi všechny živiny, které potřebuje pro správný vývoj a fungování. Toto lahodné krmivo je každodenní dávkou energie a zárukou udržení dobrého stavu vašeho domácího mazlíčka. Vyvážená receptura, která je založena na nejkvalitnějších surovinách, je nejlepší prémiovou třídou. První místo ve složení zaujímají bílkoviny živočišného původu, které jsou základním stavebním materiálem těla psa nebo kočky, mají příznivý vliv na fungování celého organismu, dodávají energii a urychlují regeneraci svalů. Takže když ho dáváte svému mazlíčkovi, můžete si být jisti, že mu dáváte to nejlepší!

Bohaté na živiny

Potraviny Fitmin se vyznačují vysokým obsahem zdraví prospěšných živin. Zároveň neobsahují pšenici, sóju a geneticky modifikované složky. Složení je obohaceno o přírodní antioxidanty, které chrání tělo před volnými radikály a zabraňují předčasnému stárnutí. Omega-3 a 6 kyseliny obsažené v této složce navíc podporují srdeční činnost, mají protizánětlivé účinky a posilují nervový systém. Rozmarýnový extrakt zlepšuje funkci jater a extrakt z juky snižuje zápach stolice. Kromě toho obsahuje každé krmivo speciálně vyvinutý komplex na ochranu zubů a dásní.

Chuť, kterou zvířata milují

Mnoho gurmánů se nechá zlákat úžasnou chutí potravin Fitmin. Našemu Maxovi, jakožto znalci ryb, chutnala zejména verze s lososem a bramborami, i když upřímně řečeno, chutnají mu všechny. Mrau naopak miluje zvěřinu a hovězí maso. Jako majitelé jsme rádi, že našim mazlíčkům výrobky této značky chutnají, protože jsou cenným zdrojem prospěšných vitamínů, minerálů a bílkovin.

pixel