Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Felix

Velikost balení

Suché a mokré krmivo pro kočky Felix

Krmivo Felix pro kočky bylo vyvinuto tak, aby poskytovalo kompletní a vyváženou stravu přizpůsobenou individuálním požadavkům každého domácího mazlíčka. Proto jsou krmiva Nestlé k dispozici v mnoha různých příchutích. Jsou také přizpůsobeny životnímu stádiu zvířete. Vaše kočka si tak může vždy vychutnat originální chuť suchého nebo mokrého krmiva této značky. Najdete zde také chutné občerstvení, které zpestří jídelníček vašeho mazlíčka.

Dopřejte své kočce to nejlepší

Správná strava pro vašeho domácího mazlíčka je zárukou nejen jeho zdraví a kondice, ale také pohody. Kočka, která dostává všechny potřebné minerály a vitamíny, si ráda hraje, má skvěle vypadající srst a optimální tělesnou hmotnost. Krmivo pro kočky Felix bylo vyvinuto s ohledem na všechny tyto skutečnosti. S nimi si můžete být jisti, že váš mazlíček nejen vypadá zdravě, ale má také výbornou náladu.

Bohatost chutí

Všechna krmiva a pamlsky Felix byly vyvinuty s ohledem na kočičí chuťové buňky. Jemné kousky mají příchuť, kterou milují všechny kočky, například losos, hovězí, kuřecí nebo pstruh. Váš mazlíček se bude moci sám rozhodnout, které varianty mu nejvíce vyhovují. Jeho nadšená reakce při pouhém pohledu na charakteristický sáček vás ujistí, že mu podáváte chutné jídlo. Široká nabídka pochoutek vám umožní odměnit vašeho mazlíčka za dobré chování originálním způsobem.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel