Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Exo Terra

Exo Terra - produkty pro plazy a obojživelníky

Každému zvířeti by mělo být poskytnuto vhodné prostředí, ve kterém se může správně vyvíjet a žít. To je důležité zejména pro plazy a obojživelníky, kteří vyžadují životní podmínky co nejbližší jejich přirozenému prostředí. Důležitá je vlhkost, sluneční světlo, vegetace nebo správná potrava. V nabídce značky Eco Terra naleznete veškeré potřebné příslušenství a předměty pro péči a údržbu různých druhů plazů.

Přirozené klima mikrostanoviště

Filozofie značky Exo Terra vychází z předpokladu, že každé zvíře potřebuje přirozené a plně harmonizované prostředí. Plazi by proto měli být chováni v teráriu, které je speciálně připravené a přizpůsobené danému druhu. Důležité jsou i další aspekty, jako je výroba páry, UV lampa a správný podklad. Díky neustálým inovacím a podpoře výzkumu se výrobce stal lídrem v oboru. Výzkumy prováděné v terénu a četná pozorování odborníků vedly ke zdokonalení výrobků a ke vzniku nových, které odpovídají potřebám plazů a obojživelníků chovaných v domácnosti.

Pro péči o plazy a obojživelníky

Výrobky ze sortimentu Exo Terra byly vyvinuty ve spolupráci a na základě konzultací s herpetology a renomovanými chovateli z celého světa. Značka proto přesně ví, které aspekty jsou pro správný vývoj plazů a obojživelníků obzvláště důležité. Každý produkt byl speciálně upraven a splňuje všechny požadavky pro chov tohoto typu zvířat. To umožňuje vytvořit mimořádně realistické a přirozené životní prostředí. Stejně jako náš zvědavý Max, který neustále nahlíží přes sklo terária s mořskými želvami, i vy si budete moci užívat kousek exotiky u vás doma a zároveň pozorovat život těchto zvířat.

Vášeň a láska ke zvířatům

Chov zvířat se rodí z lásky k nim. Je to nesmírně náročný koníček, který přináší každému milovníkovi zvířat spoustu radosti, ale je to také velmi zodpovědné povolání. Nezáleží na velikosti ani druhu, protože o každého z nich je třeba stejně pečovat a starat se o něj. Terária, lampy, substráty, zavlažovací systémy, umělé rostliny nebo misky na krmivo nabízené společností Exo Terra vám umožní zajistit vašemu milovanému mazlíčkovi vhodné životní podmínky. Teploměry usnadní kontrolu situace uvnitř. Správně složená potrava je jednou z nejdůležitějších podmínek pro správný vývoj a zdraví, proto Exo Terra nabízí nejen denní krmivo, ale také vitamínové doplňky a oblíbené pochoutky pro plazy, jako jsou cvrčci nebo kobylky.

pixel