Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Eukanuba

Velikost balení
Cena
-

Suché krmivo Eukanuba pro psy a kočky

Společnost Eukanuba byla založena v roce 1969 a vychází z toho, že psi i kočky jsou masožravci. Proto by měly být krmeny vhodným způsobem, aby jim byly poskytnuty všechny potřebné živiny. Výrobce rozumí potřebám zvířat, a proto nabízí širokou škálu výrobků pro domácí zvířata v každé fázi jejich života. Společnost Eukanuba ví, jak zajistit štěňatům zdravý start a co je nesmírně důležité při péči o seniory. Výrobky Eukanuba zaručují, že váš milovaný mazlíček zůstane zdravý a v dobré kondici!

Vysoce kvalitní živočišné bílkoviny

Filozofie značky vychází z toho, že psi a kočky jsou masožravci, a proto jsou hlavní složkou krmiva Eukanuba živočišné bílkoviny. Tato živina je nesmírně důležitá pro správné fungování organismu, protože zajišťuje regeneraci svalů a zabraňuje úbytku svalové hmoty. Tento renomovaný výrobce používá ve svých krmivech převážně kuřecí a jehněčí maso, a proto si domácí mazlíčci jejich chuť oblíbili. Každé domácí zvíře, ať už je velké nebo malé, má své individuální nutriční potřeby, které se liší v závislosti na jeho vývojovém nebo životním stádiu, zdravotních problémech a úrovni aktivity. Společnost Eukanuba se proto snaží tyto potřeby identifikovat společně s veterinárními lékaři, chovateli a chovatelskými svazy. To vše proto, abyste svému psovi nebo kočce dopřáli to nejlepší.

Vynikající složení

Každá složka krmiva Eukanuba byla vybrána selektivně na základě přísných pravidel. Protože bezpečnost a zachování nejvyšší kvality jsou pro tuto značku nejdůležitější. Díky kontrolám prováděným nezávislými odborníky a testům, kterým jsou výrobky podrobeny, si každý majitel může být jistý, že zdraví jeho zvířete je zaručeno. Při výrobě se používají vysoké standardy, které platí i pro výrobu potravin pro lidi. Díky receptuře založené na živočišných bílkovinách, obilovinách a tucích si na krmivu pochutná mnoho psů a koček, a to i ti s nejvybranějšími chutěmi. Náš firemní tester Max si oblíbil základ z lososa a rýže bohatý na omega 6 a 3 mastné kyseliny. A Mrau miluje suché krmivo s jehněčím masem, které podporuje trávení. Naši gurmáni!

Zdraví především

Díky rozsáhlému sortimentu značky si každý může najít něco, co vyhovuje jeho potřebám. Vyberte si z nabídky krmiv pro štěňata, mladé psy, dospělé psy a psí seniory. Výrobky jsou přizpůsobeny plemeni, velikosti a konkrétním potížím, kterými zvíře trpí. Krmivo pro kočky pomůže při problémech s chlupovými koulemi nebo citlivým zažívacím traktem. Je zárukou zdravého těla a lesklé srsti.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel