Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dreamies

Velikost balení
Cena
-

Chutné krmivo pro kočky od Dreamies

Mrau je skutečný gurmán. Miluje pestrou stravu a do jeho jídelníčku se nemůže vloudit nuda. Jakmile je nucen několik dní po sobě krmit stejným jídlem, ztrácí chuť k jídlu a odmítá jíst. Proto se vždy s chutí podívá do misky plné produktů připravených společností Dreamies. Zdá se, že vaše kočka nepocítí žádný rozdíl. Ale je to přesně naopak. Mrau vždy čeká na novinky a oceňuje, když má možnost ochutnat novou chuť.

Jedinečná textura krmiva pro kočky

Kočky jsou zvláštní stvoření. To potvrdí každý majitel, který se musí potýkat s vybíravými chutěmi čtyřnožců. Královský původ kočkovitých šelem si zaslouží náležité uznání. Výrobky by měly mít nejen vynikající chuť, ale také vynikající konzistenci. Tím se vyznačuje řada Dreamies. Pochoutky pro kočky jsou připravovány podle receptury, která je podložena dlouholetými zkušenostmi s uspokojováním kočičích chutí. Mrau se dychtivě zakousne do křupavé skořápky, aby si vychutnal podmanivou chuť měkké náplně. Rozhodně nesmí být rušen, protože je to pro něj okamžik blaženého zapomnění.

Lahodná chuť krmiva pro kočky

Mrau má mimořádně citlivé chuťové buňky. Miluje masové svačinky. Při pohledu na ně zanechá veškeré činnosti a jde k misce s jídlem. Rád by se vrhl jejím směrem jako skutečný divoký panter, ale pýcha pána domu mu to nedovolí. Hned je však patrné, jaké jsou jeho slabiny. Když vidí jídlo s kachnou nebo lososem, nemůže se zastavit. Dokáže zhltnout celou porci během chvilky a pak žadoní o další. Kočičí krmivo Dreamies patří k jeho nejoblíbenějším. Obzvlášť rád má svačiny s hovězím masem. Chuťové preference jsou pro kočky důležité a majitelé oceňují, že jsou do výrobků přidávány rostlinné bílkovinné extrakty a obiloviny. Tyto složky zajišťují správný metabolismus jejich domácích mazlíčků.

Svačina bohatá na vitamíny

Zdravé jídlo není jen o chuti. Měla by se vyznačovat také svými nutričními vlastnostmi. Minerální látky jsou zodpovědné za správné fungování trávicího systému. Vitamíny zase podporují fungování ostatních orgánů a jsou další posilou organismu. Mrau je doma známý jako nesrovnatelný žrout. Někdy je těžké udržet ho od misky plné chutného jídla. Je to krásná skutečnost, ale někdy je třeba omezit jeho chuť k jídlu. Jinak by musel držet přísnou dietu. Kočičí pochoutky Dreamies jsou naštěstí nízkokalorické. Jejich konzumace nepředstavuje riziko přibývání na váze a přetěžování žaludku.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel