Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dolina Noteci

Velikost balení
Cena
-

Pamlsky ve vlhkém krmivu pro psy

S jídlem roste chuť k jídlu. Náš Max je dokonalým důkazem tohoto přísloví. Již několik měsíců jí mokré krmivo od Doliny Noteci a stále chodí na jídlo každý den stejně ochotně a stále se dožaduje dalšího. Máme z toho velkou radost, protože dříve byl trochu vybíravý a apatický. Chutnala mu pouze jídla pečlivě připravená Dolinou Noteci. Není divu, protože jde o výrobky, do kterých se vkládá srdce (a nejen do hovězího). Psi si mohou pochutnat na jehněčím, králičích játrech nebo husím mase. Jsou to skutečné lahůdky, které psovi osladí život. Maso je důležitou součástí stravy, ale stejně důležité je obohatit jídlo o zeleninu a ovoce. Ve směsích se často objevuje mrkev nebo dýně a chuť jim dodává špetka bylinek, například bazalky.

Zdraví štěňat v krmivu pro psy

Štěňata mají zcela jiné nutriční potřeby než dospělí psi, což potvrdí každý veterinář. Jejich mobilita znamená, že by jim mělo být poskytnuto co nejvíce energie. S věkem bohužel přicházejí různé neduhy. Základem prevence je správná strava. Max je velmi čilý a zdrojem jeho energie jsou plná jídla. Dobře živení psi jsou méně náchylní k chronickým onemocněním a jejich imunitní systém funguje efektivněji. Výběr prémiového krmiva pro psy Dolina Noteci zajišťuje klid pro malé i velké domácí mazlíčky. Speciální řada Junior obsahuje složky, které jsou šetrné k žaludku, a neobsahuje žádné konzervační látky. Krmivo je proto co nejpřirozenější, zatímco omega kyseliny a bílkoviny umožňují mladým psům správný vývoj. V zimním období je vhodné podávat domácím mazlíčkům porce obsahující hovězí maso. Jedná se o skvělý zdroj minerálů, které chrání před infekcemi.

Mokré krmivo pro dospělé psy

Nejen štěňata se mohou těšit z vysoké kvality výrobků Dolina Noteci. Pro dospělé psy je k dispozici spousta chutných pamlsků. Po intenzivním cvičení je Max vždy velmi veselý, ale vyčerpaný. Ztrácí přirozenou vitalitu a stává se letargickým. Aktivní domácí mazlíčci, jako je náš oblíbenec, si produkty Energy užívají. Složení je speciálně vybráno pro psy, kteří tráví čas hrou po dlouhou dobu bez jakéhokoli zájmu. Tuky a nenasycené mastné kyseliny obsažené v potravinách jsou zodpovědné za úpravu a podporu metabolismu. Kromě toho zlepšují vzhled srsti a posilují imunitu. Po tomto obědě je Max opět plný energie a připravený na další zábavu. U starších psů se při zvýšeném riziku kardiovaskulárních onemocnění doporučují rybí pokrmy. Obzvláště chutná je volba mokrého krmiva bohatého na pstruhy.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel