Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Dermapharm

Bezpečná procházka v lese

Max miluje dlouhé procházky v lese. Během letních procházek se může ponořit do největších houštin a prozkoumat svět přírody. Je to opravdu zvědavý pes. Bohužel po každé takové výpravě musí podstoupit nejméně půlhodinovou důkladnou prohlídku. Měli byste kontrolovat centimetr po centimetru, zda někde mezi vlasy nevidíte klíšťata. Malí, ale velmi nebezpeční tvorové mohou napáchat velké škody. Max má na sobě často i několik těchto mazaných tvorů a nerad je stahuje z kůže. Výrobky Dermapharm vám umožní plně si vychutnat procházku. Stačí nasadit speciální obojek a Maxe se žádné klíště nedotkne.

Čistý a uklizený domácí mazlíček

Max je psí ježek. Když mu dáte trochu volnosti, okamžitě se vrhne do těch největších louží a bláta. To mu nemůžete upřít, protože pak musíte uznat, že je nesmírně roztomilý. Jeho návrat domů však musí skončit koupelí. Přípravky Dermapharm vám umožní vyčistit našeho přítele. Šampon s kondicionérem chrání jeho pokožku před ztrátou vlhkosti. Již více než čtvrt století dodává přípravky, které pečují o srst a kůži našich domácích mazlíčků. Sortiment zahrnuje výrobky přizpůsobené plemeni, velikosti psa a jeho věku. Některé výrobky nejenže odstraňují nepříjemné pachy, ale mají také vyživující vlastnosti. Šampon je vhodný i pro kočky nebo fretky.

Zdravá koupel a svačina

Obohacení šamponů o chlorhexidin podporuje léčbu domácích zvířat v případě zánětů kůže. Mohou být způsobeny bakteriálními, plísňovými nebo hypersenzitivními infekcemi. V takových případech by se měly používat pouze testované výrobky. Takové jsou články distribuované společností Dermapharm. Veterináři, chemici a kosmetologové spojili své síly, aby poskytli účinné a bezpečné produkty. Kromě hygieny se vyplatí dbát i na správnou stravu. Pamlsky od této společnosti jsou hypoalergenní a přídavek omega 3 podporuje nervový systém. Do krmiva pro kočky se přidávají bílkovinné hydrolyzáty. Tím zajistíte, že vaši chlupatí přátelé dostanou plnohodnotné jídlo.

Uklidnit nervy čtyřnožců

Každý majitel psa ví, jak stresující je poslední den v roce pro jeho domácího mazlíčka. Navzdory rostoucímu povědomí veřejnosti třesk petard stále děsí zvířata. Jsou úzkostné, dlouho vyjí a snaží se uchýlit na klidné místo. Když je Max zmatený, je to opravdu strašidelný pohled. Stejné to bylo, když poprvé přišel do domu. Trvalo mu dlouho, než se přizpůsobil. V obou případech vám může pomoci společnost Dermapharm. Nabízí uklidňující přípravky na bázi přírodních složek: třezalky tečkované a taurinu. Produkt není návykový a potlačuje pocit stresu. Adaptivní obojek naopak pomáhá psovi najít se v nových podmínkách tím, že stimuluje proces chování.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel