Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Darling

Velikost balení

Darling - potraviny vyvinuté odborníky

Darling je řada suchých a mokrých krmiv pro psy, která je k dispozici v mnoha příchutích a různých formátech. Receptura každého výrobku zařazeného do této řady byla připravena ve spolupráci s odborníky společnosti Purina na výživu zvířat a veterinárními lékaři. Dlouholeté zkušenosti značky se promítají do kvality jejích výrobků, protože psi jako nejlepší přátelé člověka si zaslouží chutnou a správně vyváženou stravu.

Dobré složení

Strava psa by měla být kompletní a odpovídat jeho věku, úrovni aktivity nebo zdravotnímu stavu. Kromě toho musí dodávat energii, aby měl pes sílu hrát si se svým majitelem nebo trénovat. Všechny potraviny Darling se skládají z masa a výrobků živočišného původu, které jsou hlavním zdrojem bílkovin a tvoří základní stavební kameny živočišného organismu. Krmivo je bohaté na vitamíny a minerály, které pomáhají udržet vašeho domácího mazlíčka ve výborné kondici, protože tyto živiny jsou zodpovědné za základní životní funkce.

Příchuť, která láká každého psa

Krmivo Darling je k dispozici v suché a mokré variantě, což umožňuje zpestřit stravu psa. K dispozici jsou různé varianty příchutí, což znamená, že i ten největší milovník čtyřnohých mazlíčků si najde tu, která si získá jeho chuťové buňky. Mezi nejoblíbenější patří drůbeží, kuřecí a hovězí maso obohacené zeleninou. Chutné krmivo z řady Darling je zárukou zdravých kostí, lesklé srsti a správné činnosti trávicího systému.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel