Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Chappi

Velikost balení

Chappi - krmivo pro psy

Jednou z nejoblíbenějších značek krmiva pro psy nejen v Polsku, ale i v celé Evropě je Chappi. Jak uvádí výrobce, jedná se nejen o výživné jídlo, ale také o chuť, kterou ocení každý pes. O tom se přesvědčil Max, který po vyčerpávající hře a procházce zhltl celou misku s jídlem od Chappiho. Je to především levnější alternativa k jiným pokrmům pro vaše čtyřnohé přátele, a proto se stal na trhu tak oblíbeným.

Univerzální krmivo pro psy

Dlouhá procházka, závodění s ostatními psy, hraní si na zahradě, dlouhé čekání na návrat páníčka, který před pěti minutami odešel domů, nebo snad sladké lenošení? Jakákoli činnost může vašeho psa vyhladovět! Pak je nejlepším řešením jídlo Chappi. U Max & amp; Mrau je k dispozici v mnoha příchutích a za velmi atraktivní ceny. Výrobce se postaral o to, aby byla jídla k dispozici ve standardních, dobře známých příchutích kuřecího nebo hovězího masa, a to i s přídavkem zeleniny. Nabídka zahrnuje jak mokré a suché krmivo, tak i chutné pamlsky - ideální jako odměna po splnění daného povelu.

Chutné a levné

Když nevíte, jakou potravinu si vybrat, můžete si úspěšně koupit Chappi. Je to jeden z nejoblíbenějších a zároveň nejuniverzálnějších produktů pro domácí zvířata. Vypadá to jako domácí žrádlo pro psy! Maxovi se sbíhají sliny už při pohledu na jídlo od Chappiho, natož když může sníst celou misku chutných, šťavnatých a voňavých kousků masa. Další výhodou výrobků této značky je velké balení za atraktivní ceny. Konzervy s vlhkým krmivem obsahují až 400 gramů krmiva pro psy, zatímco balení suchého krmiva mají až dvanáct kilogramů. Nákup tohoto typu výrobku bude dobrým a úsporným řešením.

Plný a šťastný

Každý majitel chce, aby byl jeho pes šťastný. Dávejte svému čtyřnohému příteli krmivo od známé a oblíbené značky, které mu poskytne plnohodnotnou výživu a energii na celý den. Max už zjistil, že snědení porce Chappiho mu dodalo sílu na další dlouhou a zábavnou procházku. Potraviny od tohoto výrobce se vyznačují snadno stravitelnou konzistencí, intenzivní vůní a jedinečnou chutí. Je ideální jak pro zvířata bez čichu, tak pro opravdové labužníky. Krmivo obsahuje vitaminy (včetně A, D3 a E) a minerály, které přispívají ke zdraví a vitalitě každého psa. Potraviny Chappi navíc obsahují cenné produkty živočišného a rostlinného původu. Při přípravě krmiva Chappi pro vaše čtyřnohé přátele se používají pouze ty nejlepší, pečlivě vybrané suroviny, které přispívají k chuti a výživové hodnotě krmiva. Tyto produkty mohou tvořit základ nebo doplněk stravy psů - jak těch, kteří žijí uvnitř, tak těch, kteří jsou venku.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel