Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Cesar

Velikost balení

Krmivo pro psy značky Cesar

Ať už je váš pes velký nebo malý, aktivní nebo klidný, gurmánský nebo ochutnávač - ať už je jakýkoli, krmivo Cesar mu určitě bude chutnat. Potvrzuje to i Max, který se najedl mokrého i suchého krmiva od Cesara a který automaticky snědl všechny pamlsky. Vyvážená strava je důležitá v každé fázi vývoje psa. Cesar nabízí chutné a zdravé recepty z pečlivě vybraných produktů. Na jedné straně jsou to křehké kousky masa a na druhé straně spousta živin. Posláním společnosti je poskytovat krmivo, které si zamiluje každý čtyřnohý přítel. Max zjistil... na vlastní kůži, že bezpečnost a pohoda každého zvířete je pro tuto společnost důležitá.

Chutné občerstvení a krmivo pro psy

Vzhledem k sezónnosti některých potravin se společnost Cesar rozhodla zavést limitované edice potravin a občerstvení. Díky různým ročním obdobím tak můžete svému domácímu mazlíčkovi kupovat různá krmiva a zpestřit tak jeho každodenní jídelníček. Standardní příchutě zahrnují potraviny s kuřecím, hovězím, krůtím, kachním a jehněčím masem. Mezi sezónní chutě patří například vepřové maso se sladkými bramborami a zelenými fazolkami nebo jehněčí s těstovinami a zeleninou v omáčce. Pro opravdové znalce chutí (stejně jako Max) existují verze s lasagne, míchanými vejci nebo slaninou. Jídlo je k dispozici v omáčce nebo želé a je určeno buď k snídani, nebo k obědu. To je skvělé pro každého, kdo se stará o zdraví a pohodu svého domácího mazlíčka. Max si okamžitě všiml, že po snídani s porcí Cesaru má energii po celý den.

Mokré krmivo pro psy

Mokré krmivo Cesar se vyznačuje vysokým obsahem vlhkosti, takže kromě dostatečného zasycení bude váš pes také řádně hydratován. Obsahuje produkty živočišného a rostlinného původu. Produkty Cesar jsou určeny pro psy všech plemen bez ohledu na věk a úroveň aktivity. K dostání jsou v oblíbených a smíšených příchutích: hovězí s játry nebo kuřecí s krůtím. Jedná se o lahodné kousky masa namočené v omáčce nebo v želé, které se při každém soustu rozplývají. Jedná se o zajímavé kombinace, které Maxovi obzvlášť chutnají - říká, že by toto krmivo měl vyzkoušet každý pes. Jednou z nejlepších vlastností těchto potravin je jejich atraktivní cena.

Cesar: Suché krmivo pro psy

Všechna suchá krmiva Cesar se vyznačují složením, které je 100% navrženo pro vyváženou stravu v každé fázi života psa. Vyvážená strava s nejdůležitějšími nutričními hodnotami přispívá ke zdraví, pohodě a požitku z chutného jídla vašeho čtyřnohého přítele. Suché krmivo může tvořit základ stravy vašeho psa nebo ji doplňovat. Společnost Cesar se snaží poskytovat výživné potraviny za atraktivní cenu!

pixel