Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Certech

Velikost balení
Cena
-

Certech: výrobky pro domácí zvířata

Sortiment obchodu Max & Mrau zahrnuje výrobky společnosti Certech, která nabízí krmivo, doplňky a potřeby pro péči o zvířata: kočky, psy, hlodavce, ptáky a ryby. Hlavním charakteristickým rysem společnosti Certech jsou inovace. V roce 1992 vyvinul jeden ze současných prezidentů společnosti technologii výroby hygienické podestýlky pro domácí zvířata. Dodnes si mohou majitelé domácích mazlíčků zakoupit vysoce kvalitní výrobky pro správnou péči o ně od výrobce Certech. Abychom vám usnadnili výběr, shromáždili jsme v internetovém obchodě Max & Mrau ty nejdůležitější výrobky. Testovali je odborníci Max a Mrau s pomocí několika přátel...

Podestýlka pro kočky Super Benek

Jedním z prvních a zároveň nejoblíbenějších výrobků Certech je stelivo Super Benek, které bylo v 90. letech 20. století mimořádně moderním výrobkem umožňujícím udržovat hygienu i při chovu čtyřnohých chlupáčů. Dodnes je to doporučovaný výrobek, a to jak pro kotec, tak pro klec. Mrau si cení přírodního dřevěného substrátu (smrkové a borové dřevo) a absence chemických látek, díky čemuž je stelivo bezpečné jak pro domácího mazlíčka, tak pro životní prostředí. Společnost v současné době nabízí širokou škálu podestýlek, které se liší jak materiálem, tak tloušťkou zrna. Mrau doporučuje mimo jiné steliva, která pohlcují tekutiny a pachy a zároveň poskytují dobrou antibakteriální ochranu.

Péče o domácí mazlíčky se společností Certech

Kromě svého stěžejního produktu, tj. steliva, nabízí společnost Certech také různé druhy kosmetiky a čisticích prostředků pro domácí zvířata: čisticí prostředky na stelivo nebo vůně neutralizující zápach. Sortiment zahrnuje standardní a suché šampony pro psy, kočky, prach do koupele pro činčily a dokonce i zubní a ústní vodu pro domácí zvířata.

Zvířecí obchod s produkty Certech

Náš internetový obchod se zaměřuje na výrobky pro domácí zvířata nejvyšší kvality. Na celý proces vždy dohlíží Max a Mrau, kteří tentokrát hledali výrobky nejen pro sebe, ale i pro své přátele. Ukázalo se, že hlodavcům velmi chutnaly výrobky značky Certech, včetně kompletních krmiv, baněk, ale i substrátů a různých pachových neutralizátorů. Ptáci hlasitě dodávali, že jim jídlo připravené speciálně pro ně chutná. Rybičky jako vždy nic neříkaly, ale z jejich výrazu bylo vidět, že jsou spokojené s čistou vodou v akváriu, kterou díky filtrům dostaly. Max a Mrau se shodli na tom, že majitelé zvířat různých druhů, kteří chtějí svým mazlíčkům pořídit různé produkty (jak na krmivo, tak na péči), by se rozhodně měli podívat na sortiment Max & Mrau - tak budou spokojeni všichni v domácnosti.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel