Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Catsan

Velikost balení

Catsan - uznávaná značka již čtvrt století

Již více než 25 let se společnost Catsan specializuje na výrobu hygienických potřeb pro kočky nejvyšší kvality. Odborníci společnosti Catsan neustále pracují na zdokonalování svých výrobků, aby zajistili maximální pohodlí pro domácí zvířata. Výsledkem jejich práce je například inovativní systém steliva Smart Pack s vysoce absorpční mikrovláknovou vložkou pod hygienickou podestýlkou nebo vysoce úsporný hrudkující zásyp, který se snadno odstraňuje. Náš domácí mazlíček Mrau si zase obzvlášť oblíbil stelivo pro kočky od této společnosti. Když používal svůj box na stelivo, opakovaně se "vzpouzel", když nesplňoval jeho očekávání. Naštěstí po naplnění stelivem Catsan Hygiene plus mohl pohodlně uspokojit své potřeby, a to nám umožnilo vyhnout se nepříjemným překvapením.

Podestýlka Catsan Hygiene plus

O hygieně koček by se dala napsat kniha. Tato zvířata mají velmi vysoký standard péče o čistotu. Když je udržována, cítí se šťastní. Nejinak je tomu i u našeho kocoura Mrauema, který oceňuje zejména pohodlí při používání své toaletní misky a skutečnost, že vše zůstává v pořádku. Podestýlka Catsan Hygiene plus byla vyvinuta speciálně pro kočky, které mají vysoké hygienické nároky a cítí se šťastné, když je jejich okolí sterilní. Má specifické vlastnosti, jejichž cílem je uspokojit přirozené potřeby a pohodlí vaší kočky. Mimo jiné proto má stelivo na svém povrchu tisíce pórů, které extrémně rychle absorbují vlhkost, podobně jako houba, a bezpečně ji zadržují. Kromě toho poskytuje dlouhotrvající ochranu proti zápachu a jeho složky zabraňují růstu bakterií a účinně neutralizují zápach dříve, než se může rozvinout. Tím je zajištěna čistota a pořádek nejen v kotci, ale i v místnosti, kde je umístěn.

Catsan Hygiene plus - přírodní materiály

Další velkou výhodou steliva Catsan Hygiene plus jsou složky, ze kterých je vyrobeno. Podestýlka je vyrobena z přírodního křemenného písku a křídy. Tím získá čistou a bílou barvu, kterou není třeba bělit. Mrau si toho nesmírně váží, což vyjadřuje jedním ze svých 12 způsobů vrnění. Bílé a malé hrudky podestýlky se navíc velmi snadno čistí poté, co absorbují vlhkost a zápach. Toto stelivo je zárukou čerstvosti kočičí toalety.

Catsan hygienická podestýlka - pro kočky ve všech fázích života

Podestýlka Catsan Hygiene plus je velmi univerzální. Mohou ho používat kočky všech plemen a ve všech fázích života. S radostí vzpomínáme na dobu, kdy byl Mrau malé kotě a poprvé se setkal s tímto výrobkem, a jsme si jisti, že to bude stejné, až bude starší kočka. Catsan Hygiene plus je totiž zárukou vysoké kvality a spolehlivosti.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel