Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Catit

Velikost balení
Cena
-

Catit - funkční produkty pro kočky

Společnost Catit se specializuje na výrobu funkčních produktů přizpůsobených potřebám koček a jejich majitelů. To je možné díky kombinaci zkušeností a poslání dělat kočky šťastnými, které pramení z neutuchající vášně a obdivu k těmto zvířatům. Na své si přijdou jak kočičí začátečníci, tak i dlouholetí obdivovatelé. Sortiment zahrnuje výrobky pro péči o srst, napáječky, misky na stelivo, potravinová bludiště, masážní přístroje a také interaktivní hračky, které poskytují pořádnou dávku zábavy. Rozvíjejí také schopnosti kočky, působí na mnoho smyslů a zaměřují její pozornost, baví ji a pečují o její zdraví. Řešení Catit jsou moderní a kreativní a pomáhají vám co nejlépe pečovat o vaše oblíbené domácí mazlíčky.

Kreativní trávení času s produkty Catit

Kočky si rády hrají. I malá koťata sahají po klubíčku vlny nebo se snaží chytit rychle se pohybující předmět na podlaze. Jejich přirozený lovecký instinkt podněcuje zvíře k neustálé hře, díky které je neustále zvědavé na svět a touží aktivně trávit čas. Proto Catit vytváří specializované produkty, které kočkám poskytují nekonečnou zábavu. Rychle se pohybující barevný míček na hrací dráze výrobce Catit jistě zaujme vašeho mazlíčka. Zcela soustředí jeho pozornost a zapojí ho do interaktivní hry, když se snaží získat uvězněný míček. Tento typ hry působí na mnoho kočičích smyslů, čímž rozvíjí zvíře, poskytuje mu potřebnou zábavu a pečuje o jeho fyzickou kondici. Stejně zajímavá jsou i potravinová bludiště, která nejenže zaujmou zvědavá koťata, ale také jim poskytnou odměnu v podobě chutných pamlsků. To vám umožní zajistit správnou stravu a dostatek pohybu. Funkční masážní přístroje Catit, které silně stimulují smysly zvířete a masírují každou část jeho těla, se ukazují jako užitečné při komplexní péči o kočky.

Udržujte svou kočku zdravou

Zdraví vašeho domácího mazlíčka ovlivňuje nejen strava, ale také předměty, které denně používá. Společnost Catit dobře zná potřeby fialových mazlíčků, a proto nabízí mimo jiné speciální napáječky pro kočky a filtry na vodu. Na rozdíl od misek na pití neposkytují normální misky čerstvou vodu a nesnižují riziko onemocnění. Výrobky společnosti jsou naopak zcela přizpůsobeny preferencím kočky a neustále zajišťují čistou vodu a správnou hydrataci kočičího těla. Proud vody z fontány vašeho mazlíčka zaujme a povzbudí ho k častějšímu pití. Vodní filtr, který eliminuje škodlivé bakterie, pomáhá účinně snižovat riziko onemocnění močových cest u koček, které jsou často důvodem návštěvy veterináře. Kromě toho se odstraní zápach, chlupy a další usazeniny, které by vašemu zvířeti ztěžovaly pití. Vyplatí se také poohlédnout se po vhodné a hygienické podestýlce. Stelivo Catit se snadno udržuje v čistotě a navíc eliminuje nežádoucí zápach.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel