Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Carnilove

Velikost balení
Cena
-

Carnilove - přírodní krmiva pro psy a kočky

Max a Mrau představují a doporučují speciální krmiva pro psy a kočky. Jedná se o jedinečné produkty, protože se vyrábějí z masa divokých zvířat. Do jídla se přidává lesní ovoce, zelenina a bylinky. Výrobky neobsahují žádné zbytečné přídatné látky, jako jsou obiloviny, brambory nebo barviva. Jedná se o suché a vlhké potraviny a křupavé snacky. Ideální krmivo pro každého domácího mazlíčka - nejen kvůli chuti, ale také kvůli zdraví.

Přírodní masná krmiva

Carnilove je společnost, která nabízí krmivo a pochoutky pro psy a kočky - se zvláštním důrazem na přírodní složky. Značka respektuje přirozené potřeby zvířat a zachovává správný podíl masa (70 %) v krmivu. Carnilove si zakládá na divokém mase: sobi, kachny, bažanti, krocani, divoká prasata a losi. Přídavek zeleniny, bylinek a lesních plodů dodává tělu základní živiny, vitamíny a minerály.

Krmivo pro psy od společnosti Carnilove

Speciálně vyvinuté receptury s ohledem na věk, plemeno a požadavky psa - takové produkty značky Carnilove najdete v internetovém obchodě Max & Mrau. Krmivo od tohoto výrobce navíc neobsahuje obiloviny. V závislosti na věku psa si můžete vybrat verzi pro dospělé nebo pro štěňata. Správně vyvážené živiny přispívají ke zdraví vašeho čtyřnohého přítele: podporují trávicí a imunitní systém, ovlivňují pohodu a podporují zdravý vývoj kloubů (což je důležité zejména pro štěňata). Přírodní složky navíc přispívají ke zdravé pokožce a lesklé srsti. Jako odborník na krmivo pro psy upozorňuje Max na další důležitý faktor: chutnou recepturu!

Carnilove: krmivo pro kočky

Vyvážená strava je pro vývoj vaší kočky nezbytná. Krmivo Carnilove pro kočky neobsahuje obiloviny ani brambory, ale je složeno z masa, které chlupatí přátelé milují: ryby (kapr, pstruh, losos), drůbež (kuře, králík, kachna) a jemnější chutě, jako je bažant, jehněčí nebo krůta. Mrau si nemůže vybrat, které krmivo má nejraději: mokré, suché nebo ve formě křupavých pamlsků. Vybrané produkty přispívají ke zlepšení zdraví svalů, kostí a kloubů. Některé přípravky jsou obohaceny o vlákninu z červené řepy, která napomáhá odčervování. V nabídce jsou také speciální krmiva pro kočky po sterilizaci a kastraci. Vysoce kvalitní suroviny, správně sestavené receptury a snadno žvýkatelné formy krmiva zajišťují naprostou spokojenost vašeho domácího mazlíčka.

pixel