Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Canagan

Velikost balení
Cena
-

Canagan - krmivo bez obilovin pro psy a kočky

Chcete-li se vyhnout závažným potravinovým alergiím u psů a koček, vyplatí se investovat do krmiva bez obilovin. Canagan je společnost, která nabízí pouze ty nejlepší potraviny, jejichž složení je založeno na přírodních složkách. V krmivu pro domácí zvířata nejsou žádné obiloviny, ale různé byliny a vitamíny. Krmivo není přibarvováno ani upravováno - jedná se o přirozené pamlsky pro správný vývoj koček a psů. To platí zejména pro Maxe a Mraua, kteří si jako typičtí masožravci s apetitem zakládají na kvalitním jídle.

Přírodní hypoalergenní krmivo

Společnost Canagan nabízí vašim mazlíčkům to nejlepší. Krmiva pro psy a kočky této společnosti se vyznačují přírodními složkami bez plnidel, jako je kukuřice, pšenice, sója nebo ječmen, které mohou způsobovat nežádoucí alergické reakce: svědění kůže, vypadávání srsti nebo podráždění žaludku. Mrau o svou srst pečlivě pečuje a každý den ji důkladně upravuje. Proto dbá na to, aby potraviny, které dostává, byly antialergenní. Max má naopak vynikající čich na jídlo - pozná, kdy dostane plnohodnotné jídlo, které mu dodá energii na celý den. Potraviny Canagan obsahují byliny a přísady s léčivou hodnotou: aksamitník, heřmánek, brusinky. V nabídce najdete jedinečné, skutečné chutě, jako je čerstvé kuřecí maso, skotský losos nebo zvěřina.

Vyvážená strava pro zvířata

Přirozené nutriční požadavky koček a psů znamenají dostatek masa a málo sacharidů. Zkreslení tohoto výpočtu může vést k tomu, že váš mazlíček bude dostávat krmivo, které bude mít negativní vliv na jeho zdraví. V potravinách Canagan tvoří více než 60 % živočišné složky, zbytek tvoří byliny a zelenina. Krmivo pro psy Canagan s dobrým poměrem bílkovin, tuků a sacharidů odpovídá stravě vlků žijících ve volné přírodě. Max si někdy připadá jako divoké zvíře, když chroupe chutné kousky jídla! Mrau naopak ví, že se stará o svůj citlivý trávicí trakt tím, že si pochutnává na dalším kousku.

Zdraví vašeho domácího mazlíčka na prvním místě

Krmiva Canagan pro kočky a psy jsou lehce stravitelná, obsahují velké množství minerálních látek a vitamínů, což minimalizuje riziko onemocnění močových cest a ledvin (zejména u koček, které jsou k těmto onemocněním náchylné). Posilují imunitní systém a upravují funkci trávicího traktu. Například krmiva z mořských řas podporují funkci štítné žlázy a pomáhají řídit metabolismus. Složení obsahuje také prebiotika, která stimulují činnost střev, a glukosamin, který podporuje regeneraci zdravé chrupavky v kloubech. Je nesmírně důležité pečovat o zdraví svých domácích mazlíčků. Max a Mrau, kteří milují kanagské jídlo, jsou toho nejlepším příkladem!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel