Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Butcher's

Velikost balení
Cena
-

Potraviny vytvořené v zájmu zvířat

Butcher's je britská společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti výživy domácích zvířat. Vyrábí především suchá a mokrá krmiva pro psy a kočky. Je také výrobcem dentálních pamlsků pro psy. Čím se vyznačuje tento výrobce krmiv pro naše domácí mazlíčky? .

Co dělá společnost Butcher's?

Společnost Butcher's Pet Care vznikla v 50. letech 20. století ve Velké Británii. Základy dnešního úspěchu značky položili rodiče Grahama Bakera, kteří byli slavnými a oceňovanými britskými farmáři, a Baker sám. Dnes je Butcher's Pet Care druhým největším výrobcem krmiv pro domácí zvířata v Anglii. .

Od roku 2011 značka úspěšně proniká na polský trh, ale také na trhy mnoha dalších zemí, včetně Rakouska, Nizozemska a Itálie. Společnost vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata, včetně suchého a mokrého krmiva pro psy a krmiva pro kočky, a také dentální pochoutky pro psy.

Vzhledem k tomu, že v polských domácnostech žije přibližně 14 milionů štěkajících a mňoukajících čtyřnožců, je zájem o přírodní krmiva vyráběná výrobci s dlouholetými zkušenostmi obrovský. .

Společnost Butcher's se zaměřuje právě na přírodní stravu pro naše domácí mazlíčky a také na inovace a vysokou kvalitu výrobků. Posláním společnosti je péče o zdraví, pohodu a dlouhý život psů a koček. V souladu s vizí společnosti chce ovlivnit změny stravovacích návyků a utvářet pozitivní vztahy mezi domácími mazlíčky a jejich majiteli. .

Jaké jsou produkty společnosti Butcher's?

Čím se vyznačuje Krmivo Butcher's pro domácí zvířata? Hlavní věc, kterou je třeba poznamenat, je, že je vyroben z přírodních složek, nikoli na jejich základě. Navíc 90 % z nich jsou čerstvé komponenty. Celkově krmivo pro psy a kočky představuje 100% kompletní krmivo pro domácí zvířata. Neobsahuje tedy žádné konzervační látky, umělé zvýrazňovače chuti, pšeničný lepek ani tzv. plnidla (např. sóju nebo obiloviny). .

Dalším charakteristickým rysem krmiva vyráběného společností Butcher's Pet Care je vyšší obsah masa ve srovnání s konkurencí. Krmivo Butcher's obsahuje velké množství masových bílkovin a obrovské množství živin.

Pro Butcher's je také charakteristické, že krmivo pro naše domácí mazlíčky se vyrábí pasterizací (vařením v páře), takže vitamíny, minerály a další cenné živiny z krmiva nezmizí tak snadno jako při jiných způsobech tepelného zpracování..

Krmivo pro psy Butcher's

Co je to Krmivo pro psy Butcher's? Řečeno jazykem výrobce - "natural & amp; healthy", což znamená, že krmivo podávané psům je přirozené, zdravé, plné chutných a vyvážených živin. Tato produktová řada, která zahrnuje denní kompletní krmivo pro psy, zahrnuje vlhké krmivo (ve formě paštik, kousků v omáčce nebo želé) a suché krmivo..

Další řadou produktů Butcher's Pet Care jsou funkční krmiva, která uspokojují různé potřeby psů, jako je podpora kloubů (joint), podpora trávicího systému (sensitive), zlepšení vzhledu srsti a zdraví kůže (beauty) a speciální výživa pro štěňata (junior) a starší psy.

Prémiová krmiva pro psy jsou naopak určena psům malých plemen a jejich speciálním, jedinečným požadavkům. .

Další nabídkou společnosti Butcher jsou jídla označovaná jako superpotraviny s chutnými a zdravými přílohami, například jídlo s lívanci nebo zeleninou, nebo svačina s masem a ovocem.

Mezi produkty značky patří také superprémiové výrobky s certifikací EU Bio. Butcher's bio je potravina vyrobená z ekologických surovin, vypěstovaných v přírodním prostředí. .

Řeznické pamlsky pro psy

Společnost Butcher's Pet Care vyrábí kromě mokrých a suchých krmiv také zdravé pochoutky pro psy. Jedná se o tyčinky na čištění zubů Butcher's Dental Care bez obilovin. Měli byste je svému domácímu mazlíčkovi podávat pravidelně, abyste zabránili hromadění zubního plaku. Navíc se tyto ošetření pro psy postarají o jejich zdravou kůži a lesklou srst.

Dentální pochoutky pro psy neobsahují cukr, umělá barviva ani zvýrazňovače chuti, přičemž obsah tuku je zde nízký. Množství bílkovin, které jsou klíčovým prvkem vyvážené stravy psů, bylo v těchto pamlscích zvýšeno o 11,5 %. Do této léčivé svačinky se přidává také ovoce, které je přirozeným zdrojem vitaminů, a listy bohaté na jód.

Jsou k dispozici v sáčcích a kartonových baleních. Pro svého čtyřnohého přítele si můžete snadno vybrat správnou velikost pamlsků, protože Butcher's nabízí až 4 velikosti dentálních pamlsků: XS, S, M a L..

Krmivo pro kočky Butcher's

Krmivo Butcher's pro kočky je založeno na 4 základních produktových řadách:.

  1. Přírodní & Zdravé - denně kompletní kočičí krmivo ve formě kousků masa nebo ryb v želé;.
  2. Funkční - kompletní, funkční suché a mokré krmivo pro kočky, které reaguje na rozmanité požadavky jednotlivých koček (např. krmivo podporující trávicí systém naší mrouskající kočky, krmivo pro sterilizované kočky nebo krmivo prospěšné pro zdravou kůži a krásnou srst);.
  3. Delicious Dinner - lahodné, rafinované prémiové krmivo i pro ta nejnáročnější koťata;.
  4. Bio Foods - certifikované superprémiové krmivo bez antibiotik a herbicidů. .

Všem výše uvedeným krmivům pro kočky je společná jejich komplexnost. Předkládaná jídla jsou navíc bezlepková, zdravá a přírodní. Navíc splňují potřeby koček v různém věku, v různých vývojových stádiích a v různém zdravotním stavu.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel