Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Brit

Velikost balení
Cena
-

Brit - vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata

Pestrá strava je základem zdraví každého rodinného mazlíčka. Naši nepřekonatelní Max a Mrau nesnášejí nudu, a proto milují, když je jejich strava pestrá. Po dlouhém dni plném aktivit mohou ztratit mnoho energie. Pak už chtějí jen jíst do sytosti. Obzvláště si oblíbili výrobky značky Brit. Vždy se zvědavě dívají na obrazovku počítače, když si prohlížíme nabídku výrobce. Nikdy neví, co se jim brzy objeví v misce, protože v ní mají spoustu různých druhů krmiva a pamlsků od Brita! Když je čas jídla, Max a Mrau přiběhnou a vrtí ocásky při pomyšlení na dlouho očekávaný pamlsek.

Suché krmivo pro psy a kočky

Dobré jídlo by mělo být nejen chutné. Výběr pokrmů by měl vycházet především ze zdravotních hledisek. Živiny obsažené v krmivu mohou regulovat poruchy trávení nebo jednoduše dodávat potřebné vitamíny a stopové prvky. Systematický výzkum potřeb zvířat a neustálé sledování jejich stravovacích návyků je pro společnost Brit základem pro vývoj produktů, které udržují psy v dobré kondici. Výběr složek závisí na vlastnostech psů a koček a jejich životním stylu. Aktivní zvířata najdou ve své misce pořádnou porci masových doplňků plných bílkovin, které jim dodají energii pro další aktivity.

Kytice chutných ingrediencí

Majitelé se zajímají o zdraví zvířete a jeho dobrou kondici. Pro psy a kočky je však mnohem důležitější chuť. Náš psí expert Max a kočičí specialista Mrau rádi objevují nová jídla a nemohou se dočkat, jaké složení pro ně Brit připravil tentokrát. Max má obzvlášť rád kuřecí krmivo, i když stejně tak si pochutnává na jehněčím a krůtím. Chipsy mají nízký obsah tuku, takže je lze podávat psům s nadváhou způsobenou špatnou stravou a nedostatkem pohybu. Suché krmivo pro psy a kočky od společnosti Brit je bezpečné i pro trávicí trakt. Snadno se polyká a nedráždí střeva.

Praktické pamlsky pro psy

Kromě pravidelného krmení psa byste neměli zapomínat ani na jeho rozmazlování. Protože nám přinášejí tolik radosti, zaslouží si drobné odměny. Takže psí pamlsky jsou skvělý nápad. Ať už jde o klobásky, plátky sušeného masa nebo šťavnaté kousky kuřecích prsou, nabídka restaurace Brit je plná lahůdek. Díky malému balení ve formě sáčku si svačinu můžete snadno vzít s sebou na procházku. Max si lépe pamatuje povely, když po každém správně provedeném povelu dostane nějakou drobnost. Je to nejen skvělý způsob, jak obohatit stravu, ale také podpořit péči o zuby a osvěžit dech psa.

pixel