Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Bozita

Velikost balení
Cena
-

Bozita - zdravé krmivo pro psy a kočky

Podpora vývoje vaší kočky a psa je důležitá v každé fázi. Pravidelná strava je jedním z nejdůležitějších prvků v životě domácího mazlíčka. Je důležité vybrat správné krmivo, proto se vyplatí využít nabídky osvědčených a důvěryhodných výrobců. Bozita je jednou ze značek, které důvěřují stovky zákazníků, kteří kupují vhodné krmivo pro své čtyřnohé přátele. Tato švédská společnost nabízí potraviny vyrobené ze surovin získaných udržitelným způsobem. Zajímavé je, že výroba této řady je poháněna výhradně obnovitelnou energií. To je skvělé pro ty, kterým záleží na životním prostředí. To se týká i Maxe, který se chce při procházce dostat na čerstvý vzduch.

Suché krmivo pro psy a kočky

Společnost Bozita se specializuje na výrobu suchých krmiv pro psy i kočky. Tento typ krmiva je snadno stravitelný a chutný i pro vybíravé domácí mazlíčky. Suché krmivo se vyznačuje řadou vlastností: posiluje imunitní systém, podporuje činnost žaludku a je většinou bez přidaných obilovin, sóji nebo barviv, takže je bezpečné pro všechna domácí zvířata. U tohoto typu krmiva si Max oblíbil zejména tvar, který se snadno žvýká, takže si potrava ještě rychleji najde cestu do břicha tohoto labužníka. Mrau oceňuje rozmanitost chutí, takže jeden den si může pochutnat na klasické kuřecí příchuti a druhý den si může dopřát například exkluzivní kousky s příchutí krevet. Kromě výše uvedených příchutí zahrnuje sortiment také ryby, krůtí, hovězí, jehněčí a dokonce i sobí a losí maso.

Vlhká strava pro dobrý vývoj

Chutné kousky v želé, omáčce nebo pastě jsou velmi oblíbené u mnoha domácích zvířat. Mrau má obzvláště rád želé kousky, protože kromě jedinečné chuti ví, že jeho tělo je ještě lépe hydratováno, když jí mokrou stravu. Max sám dbá na to, aby pil hodně vody, a tak ocení zejména vlastnosti mokrého krmiva, které podporují růst. Tyto produkty se vybírají podle velikosti zvířete, úrovně jeho aktivity a také podle individuálních preferencí nebo možných onemocnění, jako je citlivá kůže nebo slabý žaludek.

Ekologické a ekonomické

Věděli jste, že Max je nadšený ekolog? Sám vytváří spoustu tepla, koupe se jen jednou za čas, k zábavě nepotřebuje elektřinu a nade vše miluje přírodu. Dokázal by strávit celý den venku, procházet se, běhat a hrát si s míčem. Oceňuje řešení šetrná k životnímu prostředí, jako jsou ta, která nabízí společnost Bozita a která k výrobě potravin Max využívají obnovitelnou energii. Mrau je naopak typický domácí kutil, ale často mu vadí, že se kolem domu hromadí odpadky. Nedá se s ním hrát a podle Mraua pro něj nemá využití. Proto je rád, že se jeho obaly na potraviny dají recyklovat. Max a Mrau jsou chytrá stvoření, která nabádají majitele ostatních domácích zvířat, aby volili bezpečná řešení - jak pro své mazlíčky, tak pro životní prostředí.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Close
pixel