Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Bosch PetFood

Velikost balení
Cena
-

Bosch PetFood - výrobce krmiv pro domácí zvířata

Pro majitele vybíravých čtyřnohých mazlíčků je velmi obtížné najít produkt, který by vašemu mazlíčkovi chutnal a který by byl zdravý a plnohodnotný. Bosch PetFood je výrobce, kterému chovatelé domácích zvířat, jako jsou kočky, psi a fretky, velmi důvěřují, protože je na trhu již více než 50 let. Přestože doba pokročila, společnost stále zlepšuje svůj sortiment, výrobní postupy a znalosti o správné výživě zvířat. Díky tomu obliba potravin německého výrobce neustále roste a jejich vysokou kvalitu a chuť potvrzuje nejen Max, ale i Mrau a jejich společní přátelé.

Rozmanitost krmiv pro každého psa

Každý pes má své individuální vlastnosti, preference a očekávání, pokud jde o krmivo. Je povinností majitelů psů vybírat produkty, které jsou nejen chutné, ale především zdravé a plnohodnotné. Není snadné najít na trhu takový konsenzus, ale Bosch PetFood vám to usnadní. Krmivo pro psy od tohoto německého výrobce je velmi oblíbené, protože v sobě spojuje všechny výhody nejlepšího krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Vysokou hodnotu potravin potvrzuje nejen Maxův názor, ale také řada certifikátů a pečlivá kontrola kvality. Sortiment krmiv Bosch PetFood je navíc tak široký, že si každý pes najde krmivo, které je pro něj optimální. Suché, vlhké, ale i pro psy s citlivým žaludkem jsou jen některé produkty z rozsáhlé nabídky. Za zvláštní pozornost stojí také sušenky z kolekce Dog Pantry. Slouží jako pamlsek usnadňující výcvik nebo trénink a vyznačují se rozmanitými chutěmi, které uspokojí chuťové buňky všech čtyřnohých psů.

Krmivo, které uspokojí každou kočku

Mrau se rád dobře nají. Jako každá kočka se pohybuje po svých vlastních cestách a jeho čas na jídlo není nijak strukturovaný. Jediné, co očekává, je dobrá chuť. Víme však, že naše zvíře potřebuje k harmonickému rozvoji i další vlastnosti. Sáhli jsme po krmivu Bosch PetFood a od té doby jsme nikdy nemuseli testovat výrobky jiných společností. Značka se opírá o bohatství přírodních ingrediencí, vyváženost jednotlivých výrobků pro vyváženou stravu a mnoho příchutí, které vyhovují chuti Mrau.

Fretky vyžadují specializovaná krmiva

Fretky nejsou tak oblíbenými domácími mazlíčky jako kočky nebo psi, ale v domácnostech jsou stále častější. Bosch PetFood nabízí krmivo i pro tato zvířata. Informace o krmení těchto malých masožravců nejsou příliš dostupné, proto se vyplatí vyhledat odbornou pomoc. Specializované krmivo od německého výrobce jim zajistí dobré zdraví a estetický vzhled srsti. Je bohaté na různé složky, které jsou dokonale přizpůsobeny specifickému metabolismu fretek.

pixel