Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Beaphar

Velikost balení
Cena
-

Beaphar znamená výrobky nejvyšší kvality

Filozofie společnosti Beaphar je založena na myšlence, že každé zvíře je přítel, společník a člen lidské rodiny. Proto bychom je měli zahrnovat péčí a pozorností, abychom se postarali o jejich zdraví. Naši domácí mazlíčci se nám za to odvděčí láskou a budou našimi nejlepšími přáteli. Beaphar nabízí širokou škálu produktů pro péči a zdraví, stejně jako různé doplňky a zejména chutné pamlsky, které zlákají i ty nejvybíravější jedlíky!

Beaphar - něco pro malá i velká zvířata

Každé zvíře potřebuje vyváženou stravu, která mu poskytne správné množství vitamínů a minerálů. Značka nabízí pamlsky pro psy a kočky, které se vyznačují obsahem cenných živin. K dispozici jsou také krmiva pro hlodavce, menší savce a ptáky s pečlivě vybraným složením. Tato značka vyrábí také chutné krmivo, které doplňuje králičí stravu. Vitamínové doplňky udržují zvíře zdravé a pečovatelské články kůži a srst ve výborné kondici. Široká nabídka produktů Beaphar zahrnuje výrobky pro menší i větší zvířata, protože o každé zvíře je třeba pečovat stejně!

V zájmu zdraví

Výrobky, které najdete v nabídce společnosti Beaphar, se vyznačují vysokou kvalitou. To potvrzuje skutečnost, že všechny výrobky vytvořené touto značkou mají licenci GMP. To znamená, že byly vytvořeny podle takzvané správné výrobní praxe, to znamená, že podléhají komplexní kontrole v celé fázi výroby - až k zákazníkovi. Díky tomu se výrobce může pochlubit širokou řadou spokojených zákazníků, kteří mu svěřují zdraví svých domácích mazlíčků. To vše proto, aby zvířata mohla jíst nejen chutné krmivo, ale také krmivo bohaté na vitamíny a minerály a těšila se dobré náladě a výborné kondici, kterou zaručují výrobky péče Beaphar.

Kompletní péče

Správné pečující přípravky jsou nezbytné. Naši domácí mazlíčci přece potřebují být čistí a upravení. Jako milovníci zvířat musíme mít na paměti, že každé zvíře vyžaduje správnou kosmetiku, která je určena pro konkrétní plemeno, délku srsti nebo aktuální stav kůže. Značka Beaphar nabízí řadu produktů pro péči o psy, kočky, králíky, hlodavce, plazy a ptáky. Náš Max má díky výrobkům této značky lesklou a hebkou srst a během léta nechytl jediné klíště, i když měl na sobě voděodolný obojek proti hmyzu a parazitům. Už jako kotě Mrau testoval mléko pro batolata od 35 let obohacené o vitamíny a minerály a nyní jí své oblíbené křupavé pamlsky plné kočičího šantu. Je to takový gurmán!

pixel