Doprava zdarma od 999,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Arion

Velikost balení
Cena
-

Arion - pečlivě vybrané ingredience

Domácí mazlíčci nejvíce oceňují chuť krmiva, zatímco my jako majitelé bychom při výběru správného krmiva pro své mazlíčky měli dbát nejen na jeho chuť, ale hlavně na jeho složení. Společnost Arion dodává na trh vysoce kvalitní výrobky, jejichž každá složka byla předem podrobena důkladné analýze a výzkumu, a to jak odborníky na značky, tak nezávislými výzkumnými ústavy. Díky tomu si každý majitel, který dává svému milovanému mazlíčkovi krmivo Arion, může být jistý, že bude zdravý a plný energie. Široká nabídka umožňuje najít krmivo přizpůsobené věku a stupni vývoje, stejně jako přizpůsobené speciálním potřebám a požadavkům psů a koček.

Špičková kvalita a vysoký obsah živin

Arion je belgicko-španělská značka s rozsáhlými zkušenostmi s výrobou krmiv pro psy a kočky. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou v zájmu dobrých životních podmínek a zdraví vašich milovaných domácích mazlíčků. Všechny výrobky tohoto výrobce mají pečlivě připravenou recepturu, která byla sestavena pod dohledem odborníků v této oblasti, jako jsou veterináři a odborníci na výživu. Klíčem k udržení dobré kondice vašeho domácího mazlíčka je vyvážená strava. Proto je tak důležité dodávat mu potravu se správným obsahem bílkovin, tuků, vitaminů a minerálních látek. To je důležité zejména ve výživě mladých a starších zvířat.

Úžasná chuť zláká každého domácího mazlíčka

Firemní mazlíčci - Max a Mrau jsou největší žrouti! Už nejednou se stalo, že svým čtyřnohým kamarádům ukradli část jídla. Jakmile uslyší zvuk jídla, které dopadá na misku, rozběhnou se co nejrychleji a nevšímají si ničeho na cestě. Snažíme se, aby jejich strava byla pestrá a poskytovala jim všechny živiny potřebné pro správný vývoj. Společenský Max a rošťácký Mrau spolu často běhají po dvoře a divoce si hrají, takže potřebují přijímat krmivo s dostatečným přísunem kalorií, aby byli po celý den silní a plní energie. To jim dávají potraviny Arion. A jejich úžasná chuť zláká i ty nejvybíravější domácí mazlíčky!

Suché krmivo pro psy a kočky

Značka Arion připravila širokou škálu krmiv pro psy a kočky. Několik produktových řad zajišťuje, že jsou přizpůsobeny individuálním potřebám zvířete. Díky přizpůsobení věku, plemeni a zdravotnímu stavu jsou navíc vhodné v každé fázi vývoje a díky své jedinečné chuti je ocení i ti nejnáročnější domácí mazlíčci!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.

Nesouhlasím
Souhlasím a chci přejít na stránku
pixel